Jolanta Michalak-Krawczyk, Kutno , Jana Pawła II 3

https://jolamichalak.agentpzu.pl

Jolanta Michalak postanowiła otworzyć własną placówkę agencyjną w samym sercu Kutna. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
Agentem Wyłącznym jestem od 2016 roku, a w sprzedaży pracuję od 1998 r. Uwielbiam kontakt z ludźmi i czerpię z tego mnóstwo satysfakcji. Jestem pełna energii i zaangażowania. Lubię wyzwania. Kontrakty, targety i zadania nie są mi obce. Motywują mnie zrealizowane plany i nagrody. Lubię sięgać wyżej i po więcej. Rozpoczynałam pracę od zera, obecnie mam blisko 900 tyś przypisu i jestem na dobrej drodze do przysłowiowego MILIONA - mówi Jolanta Michalak, właścicielka biura.

Lokalizacja
Lokal usytuowany jest w przyjaznej scenerii, w samym sercu miasta, w sąsiedztwie centrum handlowego, stacji benzynowej oraz lokalnych urzędów. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest duży parking nieopodal biura oraz dostępne miejsca parkingowe tuż obok biura - dla mobilnych klientów. Nowy, stały klient? Każdy może liczyć na fachową obsługę w miłej atmosferze, przyjaznym, profesjonalnym biurze. Dwie duże witryny okienne sprawiają, że wnętrze jest jasne i przestronne, a biznesowe podejście i miła obsługa gwarantują jakość na najwyższym poziomie. 

Wioletta Ledzion

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Współpraca z Jolantą Michalak to dla mnie ogromna satysfakcja. Ze względu na profesjonalizm, pogodne usposobienie i postawę, jest wzorem do naśladowania w pracy. Pani Jolanta świetnie radzi sobie jako agent, co przekłada się na jej wyniki sprzedażowe. Ma swoją wizję rozwoju i wpisane jest w nią posiadanie swojego profesjonalnego biura oraz zatrudnienie pracowników. Konsekwentnie realizuje swoje cele – dynamicznie rozwija swój portfel, a kolejnym krokiem było otwarcie swojego biura w standardzie Agent 2.0. Lokalizacja biura świetnie wpisuje się w otoczenie: galeria handlowa, ciąg sklepów, stacja benzynowa oraz parking. Sam lokal jest jasny, przestronny z dwiema witrynami i zapleczem socjalnym. Znajduje się w dawnej placówce PZU Życie SA i dobrze kojarzy się mieszkańcom miasta.

Katarzyna Wudel –Tarchalska

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

To wielka przyjemność otwierać kolejną agencję w naszym obszarze. Każda palcówka jest inna pod względem lokalowym, choć moim zdaniem wszystkich Agentów 2.0 w Łódzkim Obszarze łączy jedna ważna rzecz - bardzo duża dbałość o każdego klienta i każde ubezpieczenie. Pani Jola jest osobą świetnie przygotowaną i co ważne, mocno przekonaną do prowadzenie swojego biznesu w nowoczesnej formule placówki Agenta 2.0, dostosowanej do potrzeb klientów. Pani Jola rozpoczęła współpracę z PZU zaledwie 2 lata temu. Uważam, że pozytywne nastawienie do zmian, wrodzony optymizm oraz doświadczenie zawodowe agentki, dają gwarancję na dalszy jej rozwój.

Małgorzata Pieczewska

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej

Z przyjemnością informuję, iż w dniu 15.05.2018 r w naszym obszarze, w doskonałej lokalizacji w Kutnie, przy ul. Jan Pawła II 3, otwarta została nowa placówka agencyjna. Właścicielką agencji jest pani Jolanta Michalak, która mimo, że pracuje z nami krótko, to bardzo szybko się rozwija. Z panią Jolą pracuje Pani Barbara Zawierucha, nasza wieloletnia i bardzo doświadczona agentka. Jestem przekonana, że ten punkt sprzedaży wychodzi naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, dając klientom dostęp do bezpośredniej i fachowej obsługi naszych doradców. Zapraszam serdecznie do naszej nowej placówki.