Sabina Maria Jeziorska, Wrocław , Dworcowa 5

https://sjeziorska.agentpzu.pl

Biuro Agent 2.0 w Plewiskach

Pani Ania, to agentka, która postanowiła otworzyć swoje kolejne biuro i tym samy stać się właścicielką dwóch prężnie działających placówek w standardzie 3.0 oraz najnowszej 2.0. Zapraszamy na rozmowę Michała Gronia, Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z właścicielką biura - Anną Górną.


Twoja przygoda z PZU – jak to się zaczęło?
Jako agent pracuję w PZU SA od 2002 roku, otrzymałam propozycję współpracy od mojego wujka Jacka Maruszewskiego. To on był dla mnie wzorem i przykładem. Praca agenta na początku była dodatkiem do pracy, wsparciem finansowym na etapie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego. W 2009 roku podjęłam decyzję, że praca agenta to moja przyszłość zawodowa i maszyna ruszyła.

Co daje Ci siłę w codziennej pracy?
Zadowolenie klientów, to że wracają i polecają nas innym.

Masz bardzo mocny i zgrany zespół 5 współpracowników, jak go zbudowałaś?
Trochę to trwało, w 2011 roku otworzyłam pierwsze biuro w Komornikach i wtedy postanowiłam zatrudnić pracownika, nie było łatwo… Po prawie dwóch latach trafiłam na Joannę Lemańską. Później rozpoczęłam współpracę z agentem Stefanem Majem. W międzyczasie okazało się, że Asia postanowiła powiększyć rodzinę, no więc musiałam dalej szukać pracowników i wtedy zatrudniłam Magdalenę Grzegorzewską i Karolinę Budną. Agencja cały czas się rozwija i kiedy pojawiła się myśl o kolejnej placówce, zatrudniłam Tomasza Serka.

Biuro w Plewiskach to twoja druga placówka, co wpłynęło na to, że właśnie tam otworzyłaś biuro?
Moje doświadczenie zawodowe, świetny zespół, marka PZU, komfortowo wyposażone biura – to czynniki, które skłoniły mnie do podjęcia decyzji o otwarciu kolejnego biura Agenta 2.0. Plewiska to bardzo dynamicznie rozwijająca się miejscowość. Liczba mieszkańców wzrosła w Plewiskach 2-krotnie w ciągu ostatnich 10 lat. Joannie kończył się już urlop wychowawczy, więc osoba do obsługi biura też była. Wszystko się poskładało.

Jakie korzyści widzisz patrząc na swoje nowe biuro?
Korzyści, z czasem finansowe… A teraz rozwój portfela klientów oraz większa dynamika przypisu.

Na jakich klientach i ubezpieczeniach chcesz się skupić w sposób szczególny?
Myślę, że ubezpieczenia domu i majątku. Chociaż widzę również potencjał w Planie na zdrowie czy ubezpieczeniach życiowych np. posagowych dla dzieci.

Jakie masz plany na przyszłość?
Zawodowo, w agencji w Plewiskach, chcę wraz z moim zespołem stworzyć kolejne miejsce, do którego klienci nabiorą zaufania. W Komornikach Agencja 3.0 to też nowe wyzwanie. Zobaczymy co czas pokaże.

Praca to nie wszystko, co lubisz robić poza nią?
Spędzać czas z rodziną, mężem i dziećmi. Odpoczywam na działce, uwielbiam czytać. Remigiusz Mróz to mój ulubiony autor.  Dzieci, mają swoje pasje: taniec towarzyski i piłka nożna, więc w weekendy często są turnieje i kibicowanie, to też uwielbiam.

Ryszard Wojcieszek

Ryszard Wojcieszek

Dyrektor Sprzedaży

Ryszard Wojcieszek

Ania, jest osobą bardzo otwartą, pozytywną. Cenię w niej to, że nie koncentruje się na problemach, choć to nie znaczy, że nie mówi o nich. Jednak wielką jej zaletą jest to, że zawsze poszukuje rozwiązań. Dzieli się dobrymi praktykami i sposobami ze swojego „podwórka”. Jest bardzo dobrze zorganizowana i uśmiechnięta. Prawdziwa LIDERKA przez duże L.

Krzysztof Fabiś

Krzysztof Fabiś

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Krzysztof Fabiś

Anię Górną znam od 7- 8 lat. Zawsze postrzegałem i postrzegam ją, jako osobę bardzo przedsiębiorczą i patrzącą w przyszłość. Ania nie zadowala się sukcesami danej chwili, tylko wciąż che więcej i więcej. Ta pozytywna postawa doprowadziła ją do miejsca, w którym obecnie się znajduje: wysoki segment agenta Lider Plus, właścicielka Agencji 3,0 i Agencji 2,0. W styczniu 2020 roku, Ania otworzyła nową Agencję 2,0. Będąc właśnie na uroczystym otwarciu tej placówki w Plewiskach, powiedziałem Ani, że bardzo ją cenię i że jestem z niej dumny, widziałem zadowolenie w jej oczach. Cenią ją także jej pracownicy, nie tylko jako szefa, ale i człowieka. I tu moim zdaniem jest główne źródło sukcesu Ani, jest po prostu dobrym, przyzwoitym człowiekiem.