Bogusława Matwiej, Legnica , Gombrowicza 41

https://bmatwiej.agentpzu.pl

Nowe biuro Agent 2.0 powstało w Legnicy, przy ul. Gombrowicza 41. Świetne położenie placówki, jak również doświadczenie i świadomość biznesowa agentki wróżą sukces
jej firmy.

Wybór tej lokalizacji był podyktowany sprzyjającym otoczeniem wielu bloków mieszkalnych. Jest to największa „sypialnia” Legnicy, dzięki czemu klienci będą mieli łatwy dostęp do oferty ubezpieczeniowej w swojej okolicy. W pobliżu biura znajdują się również: duża szkoła podstawowa, dwa przedszkola, kościół, dwa centra handlowe, takie sąsiedztwo wpływa na atrakcyjność lokalizacji naszej nowej agencji.
Do biura agenta można dojechać w dogodny dla klienta sposób, zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Tuż przed lokalem jest parking, a w odległości 200 m, znajduje się przystanek autobusowy linii prowadzącej do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, który jest niecałe 600 m od naszej placówki. Okolica oraz łatwa dostępność naszej agencji znacznie ułatwią dotarcie do nowych klientów.

"Jestem agentem ubezpieczeniowym z dwudziestoletnim stażem. Kultywuję tradycję rodzinną, gdyż do zawodu przysposabiała mnie mama, która pracowała, jako pośrednik przeszło 26 lat. Jestem przekonana, że biuro stworzone w ramach programu Agent 2.0, zwiększy moje możliwości sprzedażowe, pozwoli trafić do większej liczby klientów, zdecydowanie poprawi jakość obsługi i znacznie wpłynie na komfort pracy. Biuro pozwoli korzystać z optymalnie wyposażonej przestrzeni, w której realizować będziemy wszystkie założenia związane z działalnością firmy. Przestrzeń ta sprzyja spotkaniom z osobami zainteresowanymi ofertą ubezpieczeniową." - mówi właścicielka biura, Bogusława Matwiej.

Sławomir Majka

Sławomir Majka

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Sławomir Majka

Pani Bogusia jest wieloletnim agentem PZU, która w tym czasie dała się poznać jako solidny członek Zespołu Sprzedaży, zainteresowany ciągłym rozwojem. Doświadczenie jakie nabyła, a także wyróżniające ją cechy, takie jak wysoka kultura osobista i bardzo dobra komunikatywność, przysparzają jej ciągle nowych klientów. Te wyjątkowe cechy oraz wiedza i profesjonalizm pozwalają mi zaliczyć Panią Bogusię do grona najlepszych agentów mojego Zespołu.

Michał Groń

Michał Groń

Koordynator ds. Sieci Placówek Agent 2.0

Michał Groń

Zanim stworzyliśmy tę nową placówkę agencyjną, minęło kilka miesięcy analiz, przygotowany został dokładnie przemyślany biznes plan i to co najważniejsze, nastąpił wybór odpowiedniego miejsca. Wspólnie z Bogusią Matwiej i Kierownikiem Sprzedaży Sławomirem Majką, analizowaliśmy kilka lokalizacji, ale finalnie decyzja zapadła, że nowa placówka w standardzie Agent 2.0, będzie się mieściła przy wjeździe na osiedle mieszkaniowe. Lokal przeszedł potężną metamorfozę i w tej chwili ciężko uwierzyć patrząc na zdjęcia placówki, że jeszcze kilka miesięcy temu na ścianach lokalu były kafelki z poprzedniej epoki. Dziś biuro wygląda bardzo dobrze, zaprojektowane i wyposażone przez PZU, spełnia najwyższe standardy. Życzę Bogusi samych sukcesów i zadowolonych klientów.