Paulina Wojarska współpracuje z PZU od 2016 r. Jako ambitna osoba, która stale podnosi swoje umiejętności sprzedażowe, stawia na relacje z klientem i rozumie jak ważne są wysokie standardy obsługi, wiedziała, że własne biuro agenta PZU to tylko kwestia czasu. 

Kilka miesięcy trwało poszukiwanie odpowiedniego lokalu. Gdy pojawiło się ogłoszenie o możliwości wynajęcia nieruchomości, już następnego dnia Pani Paulina dokonała wiążących ustaleń z właścicielem lokalu. Takie działanie było konieczne, ponieważ w tej lokalizacji praktycznie nie ma lokali do wynajęcia. Oficjalne otwarcie Biura Agenta 2.0 w Jędrzejowie miało miejsce 6 czerwca 2018 r.

"Pomysł rozpoczęcia pracy na rynku ubezpieczeniowym, od samego początku warunkowany był z chęcią współpracy z liderem na rynku ubezpieczeń, firmą rozpoznawalną i innowacyjną, jaką jest PZU. Po dwóch latach działań i zdobywania doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, postanowiłam otworzyć  placówkę Agenta 2.0. Duży wpływ na taką decyzję miało oferowane wsparcie i pomoc PZU w uruchomieniu biura. Jest to kolejny krok pozwalający na realizację moich planów dotyczących prowadzenia firmy, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności, co bezpośrednio wpływa na jakość obsługi klientów." – mówi Paulina Wojarska.

Placówka zlokalizowana jest w Jędrzejowie, w ścisłym centrum miasta. Usytuowanie lokalu przy głównej ulicy, zapewnia duże natężenie ruchu samochodowego oraz pieszego. W pobliżu znajdują się urzędy, banki, sklepy. Dodatkowym atutem jest dostępność kilku parkingów w najbliższej okolicy, a oznakowanie wyróżnia biuro na tle innych lokali.

Piotr Gierczyński

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Maiłem przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowej Agencji 2.0 w Jędrzejowie przy ul. 11 Listopada 22. Paulinę Wojarską poznałem pod koniec 2017 roku, w czasie naszego obszarowego spotkania dla agentów zainteresowanych otwarciem Agencji 2.0. Już wtedy dopytywała o szczegóły i mocno interesowała się naszą propozycją. Na efekty czekaliśmy niespełna pół roku. Jej biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Jędrzejowa, z intensywnym ruchem potencjalnych klientów oraz dostępem do miejsc parkingowych. Jestem przekonany, że entuzjazm i pozytywne nastawienie Pauliny oraz bardzo dobra lokalizacja nowej placówki, przełożą się na jej mocny rozwój w sprzedaży naszych produktów.