Lilianna Piotrowska, Bielsko-Biała , Szarotki 8

https://lipiotrowska.agentpzu.pl

Pierwsze biuro Agenta 2.0 w Pszczynie zostało otwarte na przełomie czerwca i lipca zapełniając największą białą plamę w województwie śląskim. Lokal umiejscowiony w ciągu innych usług takich jak banki, w pobliżu galerii handlowej oraz dużych osiedli mieszkalnych, świetnie wypełnia lukę dając mieszkańcom możliwość zakupu ubezpieczeń w nowoczesnym, przyjaznym środowisku. Doświadczenie agentki oraz jej współpracowników z pewnością zapewni klientom obsługę na najwyższym poziomie i da możliwość dalszego rozwoju agencji.

Zapraszamy na rozmowę z właścicielką biura, naszą agentką Lilianną Piotrowską.

Jak długo jest Pani agentem PZU?
Z PZU SA jestem związana od 1995 roku, a jako agent wyłączny od 2003 roku czyli 15 lat.

Ma Pani już dwa biura Agenta 2.0, skąd pomysł na trzecie?
Stabilna pozycja mojej agencji jest dla mnie priorytetem. Trzecie biuro zapewni obsługę większej ilości klientów i gwarantuje pozyskanie nowego przypisu, niezbędnego do dynamicznego rozwoju obsługiwanego przeze mnie portfela ubezpieczeniowego. Kolejne biuro zwiększa również szansę na awans w segmentacji agencji do poziomu Lider+, a nie ukrywam, że dla mnie i moich pracowników jest to cel nadrzędny na rok 2018.

Dlaczego akurat Pszczyna?
Decyzja o wyborze Pszczyny na lokalizację mojego nowego biura, była podyktowana dwoma czynnikami. Po pierwsze Pszczyna znajduje się na obszarze „białych plam”, w mieście nie było placówki Agent 2.0. Po drugie Pszczyna jest bardzo rozwojowym miastem, na terenie którego funkcjonuje wiele prywatnych firm i zakładów produkcyjnych. Te dwa czynniki utwierdzają mnie w przekonaniu, że biuro Agenta 2.0 na tym terenie zostanie dobrze przyjęte przez mieszkańców i umożliwi im jeszcze lepszą dostępność do produktów PZU.

Zarządzanie „siecią” trzech biur nie jest łatwym zadaniem. Jak sobie Pani z nim radzi? 
Zgadzam się w stu procentach że zarządzanie trzema placówkami to ogromne wyzwanie, jednak wszystko zależy od osób z którymi współpracujemy. Moi pracownicy są jednakowo zaangażowani w tworzenie sukcesu, wiedzą za co odpowiadają, nie boją się wyzwań i stale podnoszą swoje kompetencje. Praca z tak profesjonalnym zespołem to sama przyjemność i gwarancja skutecznego zarządzania trzema placówkami.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów sprzedażowych.


Agnieszka Świgoń

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Biuro Agent 2.0 prowadzone przez Liliannę Piotrowską, jest pierwszą placówką, która została otwarta w Pszczynie. Pani Lilianna do momentu otwarcia biura w Pszczynie prowadzi już 2 biura w Bielsku-Białej. Mocną stroną agencji jest stała praca nad rozwojem portfela nowych klientów. Agentka bardzo mocno również pracuje nad rozwojem swoich sprzedawców. Chętnie poświęca im nawet swój czas prywatny, celem przekazania swojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Jest osobą bardzo ambitną i mocno nastawioną na realizacje swoich ambitnych celów. Zawsze stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Piotr Fulneczek

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Otwarcie trzeciego biura już samo w sobie powoduje, iż mamy do czynienia z niezwykłym agentem. Lilianna jest przedsiębiorcą stawiającym na rozwój swojej firmy oraz swoich pracowników. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie jej postawa, godna naśladowania dla innych agentów wyłącznych. Otwarcie na zmiany oraz nowości w naszej firmie, komunikatywność oraz świetna relacja z klientami, powodują, iż agencja Liliany Piotrowskiej osiąga świetne wyniki sprzedażowe.