Andaluzja 2019

Wyprawa agentów do Andaluzji była jedną z nagród całorocznego konkursu „Elitarny Klub Agentów PZU SA”. Zapraszamy na relację.

Kto nie był w Andaluzji, koniecznie powinien wybrać się w taką podróż. Z pewnością wszyscy uczestnicy wyjazdu EKA potwierdzą, że to niezwykły region Hiszpanii. W pamięci zostaną gościnność hotelu - z jego atrakcyjnym położeniem. Bezpośrednio przylegająca plaża była miejscem wielu spotkań, zarówno sportowych rywalizacji podczas meczu siatkówki, wieczornych zabaw przy rytmach „rodzimej” muzyki jak i błogiego wypoczynku po trudach nocy. Podczas całej podróży każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z lokalną kulturą spacerując po barwnych uliczkach Malagi, czy Marbelli, czy odbyć podróż katamaranem i zwiedzić luksusową marinę Puerto Banus, upodobaną sobie przez gwiazdy filmowe. Oprócz nocnego życia Puerto Banus w pamięci zostaną z pewnością malownicze widoki z pieszej wędrówki po stromych ścianach wąwozu Caminito del Rey, spacer po moście wiszącym na wysokości 105 metrów budził wiele emocji. Dla niektórych był nie lada wyzwaniem.

Pobyt w Andaluzji to znakomita okazja na wycieczkę do Gibraltaru. Dla nas ten brytyjski półwysep znany jest z aspektu historycznego. Wielu osobom zapewne utkwi w pamięci jako zamieszkiwany przez magota gibraltarskiego. Turyści musza się mieć na baczności i pilnować nie tylko swoich bagaży przed tymi zwinnymi małpami. Wycieczka do Alhambry w Grenadzie, była wspaniałą dawką historii i podanej w bardzo ciekawy sposób przez lokalną przewodniczkę, biegle posługująca się językiem polskim. Dopełnieniem były zachwycające widoki oraz piękne ogrody znajdujące się na całym wzgórzu.

Kiedy wydawało się że już nic nas nie może zaskoczyć. Nadszedł czas pożegnalnej kolacji. Rezydencja w której się odbyła i atmosfera, którą stworzyli uczestnicy i organizatorzy przerosła wszelkie oczekiwania. Wszyscy byli pod wrażeniem miejsca i klimatu jaki udało się stworzyć. Organizatorzy w tym szefowie kuchni otrzymali gromkie brawa od uczestników. To była niesamowita przygoda! - relacjonuje Andrzej Wójtowicz z Biura Sprzedaży Wyłącznej.