Maciej Zawiło, Wieliczka , Kopernika 1

https://mzawilo.agentpzu.pl

Nasz agent Maciej Zawiło, postanowił otworzyć własne biuro w Wieliczce. Co było jego motywacją, jaka historia rodzinna stoi za tą decyzją? Zapraszamy na relację z otwarcia placówki w Wieliczce i krótką rozmowę z właścicielem biura. 

Co było dla Pana główną motywacją do otwarcia biura Agenta 2.0?
Główną motywacją do otwarcia biura, były zaproponowane przez PZU bardzo korzystne warunki otwarcia placówki w standardzie 2.0. Inspiracją było dla mnie spotkanie agentów na temat projektu 2.0., podczas którego zauważyłem coraz więcej korzyści wynikających z otwarcia takiego biura. Po podjęciu decyzji zgłosiłem się do programu oraz konkursu, który wygrałem i stałem się jednym z 3 laureatów nagrody głównej. W chwili obecnej mogę pracować w profesjonalnym biurze.

Dodatkowym powodem stworzenia własnej placówki jest historia rodzinna, opowie Pan o niej więcej?
Rozwój firmy jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, pracującym jak Agent PZU S.A. Mój dziadek zaczynał w PZU w latach 50 jako likwidator szkód. W latach 90 razem z moim ojcem pracowali jako agenci wyłączni. Chciałbym godnie kontynuować tę tradycję jako Agent PZU, w tej chwili Agent 2.0.

Jakie korzyści widzi Pan patrząc na swoje biuro?
Motywację do pracy poprzez możliwość umówienia się z klientem w profesjonalnym biurze, a tym samym zaistnienie na nowym terenie. Mam zamiar znacznie zwiększyć mój portfel ubezpieczeń na nowym terenie, jakim jest dla mnie Wieliczka oraz jej okolice. Biuro daje również możliwość usystematyzowania pracy, oraz całkowite przeniesienie spraw biurowych z domu, co pomaga jeszcze bardziej skupić się na pracy i obowiązkach.

Lokalizacja biura:

Placówka zapełniła tak zwaną białą plamę biur agentów na mapie Małopolski, ulokowana jest w sercu miasta Wieliczka, przy Rynku Głównym. Miejsce to codziennie przyciąga dziesiątki mieszkańców Wieliczki oraz okolic. Biuro w głównym ciągu komunikacyjnym otoczone jest wieloma usługodawcami takimi jak banki, telekomy oraz Urząd Starostwa. Placówka przyciąga klientów zewnętrzną reklamą oraz przestronnym, dwustanowiskowym wnętrzem. Potwierdzeniem tego było oficjalne otwarcie placówki, podczas którego, zainteresowani ofertą PZU klienci, wchodzili  z ulicy. To co z pewnością jest atutem biura, biorąc pod uwagę strefę płatnych parkingów, jest miejsce parkingowe dedykowanym bezpłatne jedynie dla Klientów PZU.

Iwona Kowal

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Z Panem Maciejem Zawiło umowę podpisaliśmy niespełna 7 lat temu, od tego czasu agent inwestuje w rozwój swojego portfela, czego dowodem jest otwarcie biura Agenta 2.0 w Wieliczce mieście z największym potencjałem w naszym obszarze. Akcje promocyjne oraz zaangażowanie w rozwój swojego biznesu, z pewnością przyniosą mu wzrost sprzedaży i realizację dalszych planów biznesowych. Wierzę, że pan Maciej osiągnie sukces nie tylko na rynku wielickim, ale także rozwinie swój portfel o klientów całej pobliskiej okolicy.

Grażyna Patrini

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Placówka Maćka jest jedyną w Wieliczce, zatem szansa na powodzenie jest gwarantowana. Ponadto, jego optymizm oraz motywacja do rozwoju są dodatkowym atutem. Maciek zaangażował się bardzo w promocję swojej placówki i aktywnie bierze udział w jej reklamowaniu. Mocną stroną biura jest stała praca nad poszerzaniem portfela poprzez pozyskiwanie nowych klientów, którzy w placówce mogą zawrzeć nie tylko ubezpieczenia majątkowe lub komunikacyjne ale także życiowe. Miałam okazję współpracować zarówno z dziadkiem jak i z tatą Maćka i wiem, że są po prostu fajną i wspierająca się rodziną, co w mojej opinii jest niezwykle istotne w trudach życia codziennego. Jestem przekonana, że Maciek fantastycznie rozwinie swój biznes.