Zbigniew Mastalerz, Kraków , Białoruska 7

https://zmastalerz.agentpzu.pl

Nasz agent Zbigniew Mastalerz w pięknym stylu, w folkowym stroju witał swoich gości podczas oficjalnego otwarcia biura. Opowiedział nam o tym co zmotywowało go do kolejnego kroku w karierze agenta PZU.

Lokalizacja biura
Ogromnym atutem jest świetna lokalizacja lokalu położonego u zbiegu trzech dzielnic miasta: Swoszowic, Pogórza Duchackiego i Prokocimia. Jest  widoczny z ulicy Nowosądeckiej  tzw. III Obwodnicy Krakowa - bardzo ruchliwego ciągu komunikacyjnego. Sam lokal znajduje się w pasażu handlowym, popularnym wśród mieszkańców południowego Krakowa i miejscowości podmiejskich. Znajdują się tam jednostki partnerskie banków, usługi prawne, kosmetyczne i fryzjerskie oraz wiele innych. Z pewnością placówka przyciągnie nowych klientów i będzie godną wizytówka PZU. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju biznesu.

Zapraszamy na krótką rozmowę z Panem Zbigniewem, właścicielem biura.

Co zmotywowało Pana do otwarcia biura Agenta 2.0?
- To już 20 lat mojej przygody z ubezpieczeniami. Początkowo byłem Agentem życiowym, jednak otwarcie się na ubezpieczenia majątkowe dało mi dynamiczny wzrost w sprzedaży. Na co dzień pracuję w Brzesku i okolicach, tu się wychowywałem, tu znam ludzi i warunki. Zawsze chciałem jednak rozszerzyć swoją działalność na nowe rynki, a Kraków to aglomeracja z rosnącym potencjałem. 

Odważna decyzja, co na nią wpłynęło? 
- To duża zmiana w moim życiu zawodowym. Widzę w biurze poszerzenie możliwości dotarcia do nowych, potencjalnych klientów. Dynamiczny rozwój to dobry czas na podjęcie kolejnego kroku w celu rozwoju biznesu. Poszukując ścieżki wzrostu postanowiłem rozwinąć sprzedaż, jak wspominałem, na nowym rynku oraz w nowym standardzie - Agenta 2.0, który jest kompletnym zestawem narzędzi i opisów pozwalających zaoszczędzić energię, zamiast samodzielne je wypracowywać. Dalszy wzrost widzę więc w rozwoju własnych biur, a biuro w Krakowie jest dla mnie pilotażem projektu. Poza otwarciem na nowy rynek i sprawdzeniem umiejętności, chcę przetestować potencjał wzrostu sprzedaży poprzez biuro. Równocześnie poszukiwać będę kolejnych atrakcyjnych lokalizacji i kompetentnych pracowników. Biuro buduje prestiż jako wiarygodnego partnera biznesowego i pracodawcy, co ułatwia sprzedaż oraz rekrutację pracowników.

Cieszymy się z ambitnego planu i chęci rozwoju. Życzymy więc sukcesów! Na koniec niech Pan zdradzi skąd pomysł na ten oryginalny strój?
- Cenię tradycje i lokalny folklor. Pochodzę z Poręby Spytkowskiej, gdzie od lat kultywowany jest miejscowy obyczaj, więc zostałem członkiem zespołu folklorystycznego „Porębianie”.

 

Biuro Agenta PZU ul. Białoruska 7/13, Kraków

Bogdan Szydłowski

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Zbigniew Mastalerz jest topowym agentem w Zespole Sprzedaży, bardzo pozytywnie nastawionym do swojej pracy. Doświadczenie zawodowe i znajomość branży przekładają się na sukcesy jakie odnosi, pozyskując nowych klientów oraz poszerzając portfel sprzedawanych produktów. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, co ma przełożenie na sprzedaż i rozwój. Dobrym przykładem jest to nowe biuro – w dobrej lokalizacji, na zupełnie nowym rynku, gdzie agent widzi potencjał do dalszej rozbudowy biznesu. To człowiek bardzo ceniony w środowisku, lider lokalnej społeczności, działacz kulturowy i społecznik z szerokim horyzontem zainteresowań. Miłośnik polskiej historycznej motoryzacji i pasjonat zabytkowych samochodów i motocykli.

Iwona Kowal

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Placówkę Agent 2.0 Zbigniewa Mastalerza w Krakowie, uroczyście otworzyliśmy 24 kwietnia 2018 r. Agent jest Liderem i współpracuje z PZU od 2001 r. Pan Zbigniew pochodzi z Bochni i dotychczasowy portfel Klientów zbudował właśnie na tamtym rynku, jednak dzięki rozwojowi swojej firmy i otwarciu placówki Agent 2.0 w centrum Krakowa, znacznie poszerzył skalę swojej działalności. Na otwarciu biura Pan Zbyszek wystąpił w krakowskim stroju regionalnym, co jest niewątpliwie nawiązaniem do jego pasji, jaką jest taniec ludowy. Jego otwarty charakter, życzliwe i optymistyczne nastawienie do ludzi, z pewnością przerodzą się w wymierne korzyści w postaci dużej liczby klientów PZU.