Przemysław Tasarz, Zduńska Wola , Łaska 97

https://ptasarz.agentpzu.pl

Pierwsza Agencja o najwyższym standardzie 3.0 w Obszarze Łódzkim, powstała w Zduńskiej Woli. Właściciel, Przemysław Tasarz po 5 latach współpracy z PZU postanowił wykonać kolejny krok w biznesie i podnieść standard swojego biura na najwyższy.

Zapraszamy na rozmowę Michała Gronia - Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z agentem - Przemysławem Tasarzem.

Twoja agencja to pierwsze biuro w standardzie Agent 3.0 w Obszarze Łódzkim. Co to dla Ciebie znaczy?
Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Program Agent 3.0 wiąże się z niesamowitym prestiżem. Moim pragnieniem było stworzenie miejsca, gdzie klient poczuje się bardzo dobrze, swobodnie,
a jednocześnie będzie czuł się ważny, gdzie zostanie w pełni wysłuchany i obsłużony na najwyższym poziomie.

Przemek jak to się stało, że zdecydowałeś się na zmianę standardu z Agenta 2.0 na 3.0 ? 
Staram się podążać za możliwościami jakie daje nam PZU. Ufam, że zmiany są dobre, a i nowy wizerunek biura pozwoli nam na rozwijanie naszej bazy klientów, a także zmotywuje nas wszystkich do podnoszenia standardów.

Dlaczego właśnie w tym miejscu otworzyłeś swoją placówkę ?
Jest to lokal położony w bardzo dobrym miejscu, przy głównej ulicy w mieście oraz w pobliżu sklepów i punktów usługowych, przy dość dużym ruchu pieszych.

Jakie korzyści płynące z udziału w programie Agent 3.0 są dla Ciebie najważniejsze?
Zmiany zawsze są korzystne, pozwalają się rozwijać i wpływają na rozwój biznesu, przyczyniają się do poprawy naszych wyników sprzedażowych. Z wielu korzyści jakie daje program Agent 3.0 bardzo ważne jest dla mnie wsparcie marketingowe i finansowe, dodatkowe szkolenia czy promocje w Internecie.

Co jest kluczem twojego sukcesu ? 
Praca w charakterze agenta ubezpieczeniowego wymaga systematyczności i konsekwencji w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Ważna jest również rozmowa i niesienie pomocy naszym klientom, zawsze kiedy tego potrzebują. To procentuje jeszcze większym zaufaniem do nas w przyszłości. To właśnie jest moim sukcesem.

Przed jakimi wyzwaniami stoi dzisiaj agent ubezpieczeniowy?
Uważam, że bycie dziś agentem ubezpieczeniowym to ciągła gotowość na zmiany i podążanie za nimi. Branża ubezpieczeniowa stale ewaluuje, przede wszystkim ze względu na oczekiwania klientów oraz rosnąca konkurencję.

Co cenisz sobie we współpracy z ludźmi? 
W  mojej pracy zawodowej miałem szczęście współpracować z osobami kompetentnymi. To dzięki ich zaangażowaniu i współodpowiedzialności jestem dziś w tym miejscu. Dla mnie we współpracy z ludźmi najważniejsze jest zaufanie.

Twoje cele i plany na najbliższy rok? 
Chciałbym podnieść poziom sprzedaży produktów grupy PZU, które posiadam w swojej ofercie.

Co mógłbyś doradzić osobom zastanawiającym się nad wejściem do programu Agent 3.0?
Uważam, że program Agent 3.0 daje możliwość biurom na poprawę wizerunku, rozwój sprzedaży ubezpieczeń oraz utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta.

Jakie jest Twoje hobby, zainteresowania po pracy? 
Interesuję się akustyką. W wolnych chwilach pomagam przy nagłaśnianiu imprez i obsłudze zespołów.

Beata Kurcaba

Beata Kurcaba

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Beata Kurcaba

Bardzo cieszy mnie, że pierwsze biuro Agenta 3.0 w naszym obszarze otworzyło się właśnie w Zduńskiej Woli. Agent Przemysław Tasarz jest osobą energiczną, pracowitą i otwartą, nie boi się podejmować nowych wyzwań. Z dużą perfekcją podchodzi do prowadzenia biznesu. Zawsze znajdzie czas dla klienta, jak i innych agentów, chętnie służy pomocą i dzieli się doświadczeniem. Zapraszam do kontaktu z Przemkiem, chętnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami z prowadzenia placówki w nowym standardzie.

Katarzyna Wudel-Tarchalska

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Placówka Agenta 3.0 spełnia najwyższe lokalowe standardy obsługi klienta. Właścicielem agencji jest Przemek Tasarz, który po 5 latach współpracy, znajduje się w gronie najaktywniejszych agentów w PZU w Łódzkim Obszarze Sprzedaży. Lokal został bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, więc jestem przekonana, że klienci będą czuli się w nim komfortowo, a dodatkowym atutem będzie profesjonalna merytoryczna obsługa przez Agenta. Przemek z największą starannością dobiera najlepsze z możliwych rozwiązań finansowych dla coraz większej grupy zadowolonych klientów. Współpraca z Przemkiem to czysta przyjemność. Bardzo cenię jego zaangażowanie i pozytywnie nastawienie. Przemku gratuluję odwagi i konsekwencji w realizacji planów zawodowych.