Zbigniew Piasecki - współpracuję z agentami prowadzącymi biura ubezpieczeniowe w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim

Zbyszek wyjaśnia, czy prowadząc biuro ubezpieczeniowe PZU, można jednocześnie mieć inny biznes. Zapraszamy na przejażdżkę, w którą w tej odsłonie naszego biznesowego cyklu zabierze Was Zbyszek.
W przedostatniej odsłonie cyklu Prowadź swój biznes z PZU”, przedstawiamy Zbigniewa Piaseckiego - Koordynatora Rozwoju Sieciktóry współpracuje z agentami prowadzącymi biura ubezpieczeniowe w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Zbyszek wyjaśnia, czy prowadząc biuro ubezpieczeniowe PZU, można jednocześnie mieć inny biznes. 

Jakie Twoim zdaniem cechy powinien mieć dobry sprzedawca? 
Sądzę, że nie ma gotowego wzorca idealnego sprzedawcy. W głównej mierze najważniejszym czynnikiem jest odporność na stres oraz szereg cech, które wpływają na to, jakimi jesteśmy ludźmi. Cechy dobrego sprzedawcy to nie tylko znajomość podstawowych technik sprzedaży, ale też uczciwość, wytrwałość oraz wysoka kultura osobista. Nie bez znaczenia jest umiejętność słuchania, dostosowania się do zmieniających warunków rynkowych oraz budowania długotrwałych relacji poprzez wzajemne zaufanie.


Zapraszamy na przejażdżkę, w którą w tej odsłonie naszego biznesowego cyklu zabierze Was Zbyszek.  

 Zbyszek pomaga otwierać własne placówki ubezpieczeniowe w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskimJeśli szukasz pomysłu na swój biznes w tej okolicy, skontaktuj się ze Zbyszkiem.Redakcja: Marta Żukowska