Obecna sytuacja odbiła się na wielu branżach, ale są też takie, które najmniej zostały dotknięte kryzysem. Jedną z nich są ubezpieczenia – OC, AC czy ubezpieczenie domu, to produkty, z których cały czas korzystamy. Kupujemy je i kupować będziemy. PZU wprowadziło także możliwość sprzedaży zdalnej, więc firma jest przygotowana na każdą sytuację. Nasi Agenci dzięki nowoczesnym narzędziom, w każdym miejscu finalizują sprzedaż ubezpieczeń. Jeżeli nie czujesz się stabilnie w swojej pracy lub po prostu chciałbyś  spróbować pracy w innej branży, to zapraszamy do współpracy z PZU SA.

Co trzeba zrobić, żeby zostać agentem? 
Wystarczy kilka kroków, o których przeczytasz w artykule: Polska Times

O swoich pierwszych krokach w tym zawodzie opowiada jeden z naszych agentów z Dolnośląskiego Obszaru Sprzedaży – Mariusz Pinkowski, z którym Polska Times przeprowadziła wywiad. Dowiemy się z niego, jak PZU SA przygotowuje do zawodu, na jakie wsparcie można liczyć i czy warto zostać agentem. Cały wywiad: TUTAJ

Co najbardziej Pana zaskoczyło w pracy agenta ubezpieczeniowego?

"To jest oczywiście zadowolenie klientów. Szybka reakcja PZU na wystąpienie szkody u klienta, bardzo sprawny proces ich likwidacji, czyli oceny i wypłaty należnego odszkodowania. Co istotne: w codziennej pracy właśnie to mnie najbardziej zaskoczyło i na co dzień buduje - zadowolenie klientów, którzy w przypadku wystąpienia szkody są bardzo wdzięczni i polecają mnie jako agenta swoim znajomym. Gdy mówimy o zaskoczeniu, to na pewno też krótki okres czasu, jaki musiałem poświęcić, by zostać dobrym agentem ubezpieczeniowym".


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu:

źródło: Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego PZU? from Polska Press Grupa on Vimeo.