Magdalena Winkel, Wągrowiec , Ewarysta Nawrowskiego 9

https://mwinkel.agentpzu.pl

Wągrowiec z nowym biurem agenta

Poznajcie naszą agentkę Magdę, która zdecydowała się na biuro w standardzie Agent 1.0 - piękny kontener w świetnym, ruchliwym miejscu w Wągrowcu. Zapraszamy na rozmowę, którą poprowadził nasz Koordynator Rozwoju Sieci - Zbyszek Piasecki. Z PZU współpracujesz już kilka lat –  co wpłynęło na to, że podjęłaś decyzję, żeby otworzyć biuro pod szyldem PZU?
W otwarciu biura widzę możliwości rozwoju, zwiększenie doświadczenia oraz samorealizację. Chciałam stworzyć miejsce, które będzie przyjazne dla klientów, gdzie będą czuć się swobodnie. Jestem przekonana, że własne biuro pozwoli mi na dotarcie do kolejnej grupy nowych klientów.

W Wągrowcu mamy  już placówki w standardzie PZU –  czy widzisz jeszcze przestrzeń dla swojego biura? 
Oczywiście, że widzę przestrzeń. Lokalizacja mojego biura mieści się przy ruchliwej ulicy. Zaraz obok znajduję się salon samochodów używanych i stacja benzynowa, market budowlany oraz sieć sklepów. Wszyscy klienci, którzy chcą odwiedzić te miejsca muszą koło mnie przejechać.

Jak reagują klienci odwiedzający biuro?
Klienci reagują pozytywnym emocjami. Bardzo im się podoba wystój biura oraz jego przestrzeń. Są zadowoleni z lokalizacji oraz dostępnych miejsc parkingowych. W rozmowach powtarzają, że jest to idealne miejsce do spotkań. Czuję, że otwarcie tego biura, podniosło mój prestiż i markę w oczach klienta. 

Jak zamierzasz promować swój biznes?
Chcę poinformować wszystkich dotychczasowych klientów, że otworzyłam biuro ubezpieczeniowe przy współpracy z PZU. Myślałam żeby do nich dotrzeć poprzez reklamy mobilne i radiowe, w naszym regionalnym radiu. Będę również prosić o rekomendację oraz wystawianie opinii na przygotowanej przez PZU wizytówce Google, alby nowe osoby, które mnie nie znają, mogły do mnie trafić, wyszukując dobrego agenta ubezpieczeniowego w naszej okolicy. 

Twoje plany zawodowe na najbliższy rok?
W najbliższym roku zdecydowanie zamierzam sprzedawać ubezpieczenia i rozwijać swoje umiejętności. Poszerzyć grono klientów i zadbać o to, by byli zadowoleni z moich usług. Zamierzam również maksymalnie korzystać ze szkoleń, by proponować klientom najlepsze rozwiązania w ubezpieczeniach.

Nie samą pracą człowiek żyje! Jak regenerujesz się po pracy?
Moją odskocznią po pracy, jest jazda na rowerze oraz chodzenie z kijkami - czyli nordic walking. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu.

Mateusz Zieliński

Mateusz Zieliński

Dyrektor Sieci Sprzedaży - Wielkopolska Północ

Mateusz Zieliński

Współpracuję z Magdą od niedawna. Nasze ścieżki zawodowe połączyły się 1 lipca 2022r., gdy rozpocząłem swoją przygodę w Sieci Wielkopolska Północ. Doskonałą okazją do pierwszych wspólnych rozmów biznesowych, było uroczyste otwarcie jej biura w Wągrowcu. Od początku Magda dała się poznać jako niezwykle pozytywna i otwarta osoba, która wie czego chce od biznesu ubezpieczeniowego. W pełni świadomie kreuje swoja markę osobistą, a otwarcie biura pod szyldem PZU SA, jest kolejnym zrealizowanym krokiem na liście jej celów. Magda jest pionierem w Sieci Wielkopolska Północ, gdyż jest to pierwsze biuro agenta na stacji benzynowej! Głęboko wierzę w pomysł Magdy i trzymam mocno kciuki za przyszłe sukcesy do których aspiruje.

Katarzyna Szostak

Katarzyna Szostak

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Katarzyna Szostak

Magdalena Winkel jest agentką z wieloletnim stażem. Na rynku ubezpieczeniowym, jako agent działa już ponad 10 lat. Magda jest osobą nastawioną na poszukiwanie rozwiązań. Posiada cechy dobrego sprzedawcy, takie jak: lojalność, systematyczność oraz upór w dążeniu do wyznaczonych celów. Rozwija swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach, tym samym zapewnia swoim klientom jeszcze lepszą obsługę. Dzięki rzetelnej pracy oraz swobodzie w komunikacji z klientami, zdobyła ich wieloletnie zaufanie oraz zbudowała bardzo dobre relacje. Jestem pewna, że otwarcie biura 1.0, z dużym powodzeniem zapewni Magdzie możliwość dalszego rozwoju. Uśmiechnięta, pozytywna, zawsze z dobrym słowem. Bardzo się cieszę, że mam w zespole tak wspaniałych, ambitnych, zdecydowanych i pozytywnie nastawionych do życia i pracy agentów.