PZU z pierwszym miejscem w konkursie technologicznym TechnoBiznes

Mamy kolejną nagrodę za wdrożenie nowoczesnej porównywarki zakresów ubezpieczeń. W organizowanym przez Miesięcznik Gazeta Bankowa konkursie technologicznym TechnoBiznes zajęliśmy pierwsze miejsce w części Lider 2022. Wyróżnienie dla PZU przyznano w kategorii "Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe".fot. Gazeta Bankowa

Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Piotr Półrolnik, dyrektor Biura Sprzedaży Własnej PZU.


Wdrożenie nowoczesnej porównywarki zakresów ubezpieczeń miało miejsce pod koniec 2022 r. To już kolejne wyróżnienie za wdrożenie nowoczesnej porównywarki. W czerwcu zdobyliśmy statuetkę za trzecie miejsce w jednym z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych konkursów w dziedzinie innowacji technologicznych – Qorus–Accenture Innovation in Insurance Awards 2023.

Dzięki narzędziu porównującemu zakresy dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych możemy jeszcze szybciej i skuteczniej dopasowywać naszą ofertę do potrzeb klientów. Z rozwiązania korzystają przede wszystkim zespoły wsparcia sprzedaży odpowiedzialne za rozwój wiedzy produktowej u agentów oraz konsultantów infolinii.


Redakcja: Marta Żukowska