10 lutego PZU GO wykryło pierwszy bardzo poważny wypadek drogowy. Zdarzenie miało miejsce w województwie śląskim. Poszkodowani w wypadku klienci PZU trafili do szpitala, a ich auto zostało bezpiecznie odholowane do warsztatu. Pozostaniemy z nimi w kontakcie. Ta sytuacja pokazuje, że rozwiązanie PZU GO jest ważne dla bezpieczeństwa kierowców w Polsce, wspiera ich w przypadku wystąpienia sytuacji zagrażających życiu.


PZU GO jest dostępne dla klientów od grudnia ubiegłego roku, u wybranych agentów wyłącznych i w oddziałach oraz placówkach PZU na terenie Mazowsza i Śląska. Do tej pory agenci PZU przekazali swoim klientom ponad 300 urządzeń. W tym roku planujemy wzbogacenie urządzenia o nowe funkcjonalności oraz jego udostępnienie szerszej grupie naszych klientów.                                                                                           

Co to jest PZU GO

PZU GO to nowoczesne rozwiązanie, które czuwa nad Twoim bezpieczeństwem w czasie jazdy. To niewielkie urządzenie i aplikacja mobilna, które ze sobą współpracują – rejestrują dane podczas jazdy oraz wychwytują niebezpieczne sytuacje. W razie wykrycia wypadku, urządzenie przekazuje informację o zdarzeniu do Centrum Alarmowego PZU, które niezwłocznie kontaktuje się z Tobą i sprawdza, czy potrzebujesz pomocy. Jeśli nawiązanie kontaktu nie będzie możliwe, wezwie służby ratunkowe na miejsce ostatniego wskazania GPS. 

Więcej o PZU GO