Prowadź swój biznes z PZU. Nowa kampania promująca możliwość otwarcia biura ubezpieczeniowego

Wystartowaliśmy z kampanią promującą możliwość otwarcia biura ubezpieczeniowego. Chcemy przybliżyć temat franczyzy z PZU, pokazać zalety współpracy z nami, tym którzy szukają pomysłu na własny biznes lub jego rozwinięcie.


Wystartowaliśmy z nową kampanią promującą zawód Agenta PZU i możliwość otwarcia przez niego własnego biura ubezpieczeniowego. Kampania wpisuje się w nowy model rekrutacyjny agentów majątkowych i ma na celu pozyskanie do naszej sieci profesjonalnych, biznesowych sprzedawców.

Stworzyliśmy landing page - specjalną stronę poświęconą tej kampanii -  TUTAJ.

Sercem kampanii są 4 historie naszych agentów, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami w naszej sieci sprzedaży. 

Kampania będzie prowadzona poprzez różne kanały:

- META

- OLX i inne portale ogłoszeniowe

- mailing

- programmatic 


Poniżej prezentujemy film promujący własny biznes pod szyldem PZU: 1. film promocyjny

 - to historia mamy powracającej z urlopu macierzyńskiego, która szukała dla siebie elastycznej i niezależnej pracy. 2. film promocyjny

- jest o młodym przedsiębiorcy, szukający dla siebie pomysłu na biznes podczas targów franczyzowych, gdzie trafił na stoisko PZU.


3. film promocyjny

- to historia sprzedawczyni z multiagencji, która zapragnęła prowadzić swój biznes i została agentem wyłącznym PZU i otworzyła własne biuro ubezpieczeniowe


4. film promocyjny

- to historia księgowego, który postanowił wykorzystać swoją bazę klientów i rozszerzyć swój biznes o ubezpieczenia. Redakcja: Marta Żukowska

Sebastian Oliszewski

Sebastian Oliszewski

Kierownik Zespołu Rozwoju Sieci Wyłącznej - Biuro Sprzedaży Własnej

Sebastian Oliszewski

Z kampanią chcemy dotrzeć do osób myślących o własnym biznesie, do wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na swoją karierę. Staramy się przekazać, że nasi partnerzy otrzymują ogromne wsparcie, nie tylko merytoryczne, ale i finansowe. Mamy atrakcyjny system wynagrodzeń. Zapewniamy przygotowanie do pracy – profesjonalne wdrożenie do zawodu, szkolenia, opiekę Koordynatora Rozwoju sieci oraz lokalnego menedżera sprzedaży. Oferujemy programy motywacyjne i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych. Gwarantujemy również oznakowanie lokalu, materiały marketingowe i wyposażeniu biura w meble. Dajemy dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów. Wspieramy w promocji biznesu, dajemy możliwość zaistnienia w internecie, zapewniając darmową stronę www, wizytówkę Google, czy fanpage na Facebooku.

Marta Żukowska

Marta Żukowska

Koordynator Komunikacji i Promocji Sieci Partnerskiej - Biuro Sprzedaży Własnej

Marta Żukowska

W kampanii chcemy pokazać, że agent ubezpieczeniowy PZU może być dziś przedsiębiorcą, który prowadzi własne, profesjonalne biuro ubezpieczeniowe, przy wsparciu silnej marki. Zależy nam na tym, aby osoby poszukujące pomysłu na siebie, na swój biznes, dowiedziały się o możliwości jakie daje nasza firma. W kampanii przedstawiamy cztery różne opowieści, które są inspirowane prawdziwymi historiami naszych agentów. Pokazują one, że współpraca z PZU może być dopasowana do różnych potrzeb i możliwości osób poszukujących swojej zawodowej drogi. Postawiliśmy na promocję w sieci, wykorzystaliśmy najbardziej popularne i skuteczne kanały dotarcia, by w przystępny sposób dotrzeć do osób zainteresowanych możliwością rozpoczęcia własnej działalności, przekierować je do formularza i natychmiast umówić się z nimi na rozmowę o biznesie pod szyldem PZU.