Ruszyła kampania zachęcająca do zakupu ubezpieczenia AC w pakiecie z OC i NNW w PZU do 28% taniej! Wystarczy skontaktować się z naszym agentem aby wyliczyć składkę ubezpieczenia i skorzystać z promocji!

PZU Auto AC chroni praktycznie od wszystkich zagrożeń związanych z jego użytkowaniem, poza tymi wyraźnie wykluczonymi w ogólnych warunkach ubezpieczenia, jak na przykład wojna czy atak terrorystyczny.

– Z polisą PZU Auto AC właściciel pojazdu zyskuje pewność, że pomożemy mu za każdym razem, niezależnie od tego, czy będzie to uszkodzenie karoserii przez np. silny grad czy włamywacz zniszczy pojazd, albo gryzonie przegryzą przewody. Nasze ubezpieczenie chroni nawet w takich sytuacjach, których dziś nie potrafimy przewidzieć. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki do 28 proc., jeśli kupią pakiet: OC, AC i NNW. Oferta dotyczy ubezpieczeń samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych w nadwoziu osobowym oraz tych o ładowności do 750 kg i DMC do 3,5 t. Istnieje również możliwość skorzystania ze zniżki przy dokupieniu ubezpieczenia AC i NNW do posiadanego ubezpieczenia OC!

Ubezpieczenie warto rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Dzięki nim mamy wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych – od holowania auta, poprzez organizację i pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego czy noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku – badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

Mateusz Jarkowski

Mateusz Jarkowski

Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Mateusz Jarkowski

Kampania ma na celu zachęcenie klientów do kontaktu z agentem PZU i sprawdzenia ceny ubezpieczenia AC samochodu. Liczymy na to, ze atrakcyjna, nawet 28% zniżka na to ubezpieczenie, zachęci klientów do zawarcia umowy na ubezpieczenie pakietowe właśnie w PZU. Jakość i zakres naszych produktów ubezpieczeniowych jest niezmiennie na najwyższym poziomie, a teraz również w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jakub Gorayski

Jakub Gorayski

Kierownik Zespołu Rozwoju Sieci Wyłącznej

Jakub Gorayski

Zachęcamy do sprawdzenia oferty promocyjnej w biurach agentów wyłącznych PZU. Nasze placówki są otwarte i bezpieczne, a agenci jak zawsze zapewniają najwyższą jakość obsługi klienta. Listę naszych biur można sprawdzić zawsze na stronie agentpzu.pl.