Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży". Każdy z nich prowadzi swój zespół, do którego możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy. Tym razem przedstawiamy Patryka Lisiaka.

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych PZU SA to nie tylko osoba, która przeprowadzi z Tobą rozmowy rekrutacyjne i podpisze umowę agencyjną, to osoba, która będzie Twoją pierwszą linią, gdy czegoś nie będziesz wiedzieć. To Kierownik będzie Cię szkolił wraz z Trenerami wewnętrznymi, pokaże Ci narzędzia, które zdecydowanie ułatwią Twoją pracę. Nasi Kierownicy to specjaliści z doświadczeniem. Znają się na sprzedaży i na ubezpieczeniach. Mają doświadczenie w PZU, a czasem też w innych instytucjach finansowych. Pokierują Cię w tym zawodzie i będą wspierać w pierwszych krokach. Na nich z pewnością możesz liczyć!Przedstawiamy Patryka Lisiaka z Poznania, z którym Agnieszka Ducka-Waś, Główny Specjalista ds. Rozwoju Sieci Wyłącznej, przeprowadziła ciekawą rozmowę.

Patryk, to tak na początek z grubej rury, dlaczego warto z Tobą współpracować?
Bo na bank w moim teamie nie będziesz się nudzić. Bo lubię kreatywność i szukanie rozwiązań. Daję pole do nauki, wiem, że zdarzają się błędy, które można przekuć w doświadczenie. Dzielę się tym, co mam w swoich zasobach, nie zamierzam tego zabierać do grobu.

Pracowałeś w różnych instytucjach finansowych, teraz w branży ubezpieczeniowej, jak swoje doświadczenie wykorzystujesz w obecnej pracy?
Wykorzystuję wszystko, czego nauczyłem się w życiu biznesowym, na studiach i licznych szkoleniach, ale co równie ważne - w codziennym życiu. Każde doświadczenie, również te związane z porażką, to cenne lekcje. To one sprawiają, że gasząc światło na koniec dnia, można sobie powiedzieć: dziś dowiedziałem się czegoś nowego, ciekawego. Dlatego lubię się otaczać inspirującymi ludźmi, dzięki temu można się wzajemnie od siebie uczyć.

Kogo poszukujesz do swojego zespołu?
Każdego kto umie ciekawie rozmawiać i zainteresować sobą drugą osobę. Niezmiernie ważna jest chęć do nauki i świadomość, że nic nie spada z nieba, a cuda się nie zdarzają. Sukces okupiony jest zawsze ciężką pracą, poświęceniem i systematyką. Bez treningu nie da się przebiec maratonu, więc jeśli ktoś zechce zostać świetnym agentem ubezpieczeniowym, to też powinien szykować się na konkretną rozgrzewkę.

Dlaczego warto wybrać ofertę PZU, a nie innego ubezpieczyciela? Przecież obowiązki będą takie same – sprzedaż, obsługa klienta, pozyskiwanie klienta?
A dlaczego piłkarze marzą o grze dla najlepszego, najskuteczniejszego i największego klubu, takiego z długą historią? Takim właśnie klubem w Polsce jest PZU. Pracowałem dla firm, które były liderami i miały ogromny wpływ na otoczenie w swojej branży. Kreowaliśmy ze współpracownikami rynek, wyznaczaliśmy trendy w obsłudze klientów, byliśmy dumni że, rozwijamy się razem z naszymi pracodawcami. Tak samo czuję się tutaj. Od kiedy pracuję dla PZU, widzę jak wyznaczamy trendy w produktach, sprzedaży, narzędziach, dzięki którym łatwiej jest budować nasz wspólnych sukces. I żeby była jasność, mówię to nie dlatego, że lubię bełkot korporacyjny (tego nie znoszę), ale dlatego, że tak myślę. Byłem zaskoczony przychodząc do firmy, że taki olbrzym jest tak nowoczesny i daje takie możliwości. Naprawdę warto związać się z PZU.

A prywatnie – co lubisz robić poza pracą?
Poza wkurzaniem mojej żony i dwóch synów, mam dwie główne pasje. Jedna jest sportowa, bo biegam, pływam, jeżdżę na rowerze. Ukończyłem kilka maratonów, kilkanaście półmaratonów i triathlonów, mam na koncie kilkadziesiąt „dych”. Wchodzę do góry w Tatrach z moimi synami. Kiedy byli dużo mniejsi weszliśmy na Świnicę i Rysy, co jakiś czas lubimy gdzieś razem wejść. Druga moja pasja to muzyka. Kiedy byłem piękny, młody i miałem dużo długich włosów, byłem wokalistą zespołu rokowego. To były piękne czasy. Włosów już nie mam, ale muzyki słucham – dużo i głośno. Zarówno w domu, jak i podczas biegania, ale też na wielu koncertach, na które jeżdżę z paroma moimi bardzo dobrymi przyjaciółmi. Ponieważ przyjaźń znaczy dla mnie bardzo dużo, to pasję sportową, również z nimi dzielę.

Patryk – dziękujemy za rozmowę i życzymy samych pozytywnych doświadczeń w pracy z Twoimi Agentami. 


Zapraszamy do kontaktu z Patrykiem:

tel.: 666-887-699
e-mail: patlisiak@pzu.pl
linkedIn: linkedin.com/in/patryk-lisiak

Czy warto współpracować z Patrykiem? Przekonaj się osobiście!Adam Zasiński

Adam Zasiński

Agent Ubezpieczeniowy z Zespołu Partyka Lisiaka

Adam Zasiński

Moja współpraca z Patrykiem - co za tym idzie - również z PZU, trwa od pół roku. Należy podkreślić, że jest to mój pierwszy kontakt ze sprzedażą ubezpieczeń. Ciężko wyobrazić sobie lepszy start. Patryk doskonale rozumie każdą sytuację sprzedażową i służy radą nawet po godzinach pracy. Nie jest to wiedza książkowa (choć nie wątpię, że Patryk dużo czyta), ale taka poparta latami doświadczeń. Doskonale zna swój zespół i współpracowników, dlatego nawet jeśli nie zna odpowiedzi na jakieś pytanie, zawsze wie, do kogo się zwrócić. Skutecznie motywuje zespół. Nie rozwodzi się nad problemami, przechodzi bez zawahania do propozycji rozwiązań. Na koniec podkreślę coś, co jest dla mnie szczególnie istotne, czyli kontakt, który jest jednocześnie profesjonalny, pozbawiony jednak korporacyjnego żargonu. Dzięki temu człowiek zapomina o presji związanej z pracą dla jednej z największych firm w naszym kraju i może zwyczajnie skupić się na działaniu.