Przedstawiamy kolejnego Kierownika, którego możesz bliżej poznać zanim dołączysz do jego zespołu. Tym razem w naszym cyklu poznajemy bliżej Macieja Niewęgłowskiego z Podkarpacia.  

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych PZU SA to osoba, która cały czas towarzyszy swoim agentom. Wspiera, dostarczając odpowiednich informacji, ale też motywuje i wspólnie określa cele. Wydawałoby się, że to nic trudnego, jednak aby w pełni zdobyć taką wiedzę, zdecydowanie potrzeba czasu i doświadczenia. Wtedy faktycznie można być pierwszą linią pomocy dla Agentów.

Przedstawiamy Macieja Niewęgłowskiego z Podkarpacia.

Cześć,

w biznesie podobnie jak w życiu uczymy się na błędach. Najważniejsze aby wyciągać z nich właściwe wnioski, dokonywać korekt w działaniu i dążyć do celu – ostatecznie osiągając sukces.

Od ponad dwudziestu lat związany jestem z procesami sprzedaży, posiadam też długoletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Bazując na osobistym doświadczeniu oraz mojego Zespołu pomożemy Ci uniknąć wielu niepotrzebnych błędów tak abyś łatwiej i szybciej osiągał stawiane przed sobą cele biznesowe. Zespół do którego możesz dołączyć to mieszanka młodości i doświadczenia, a marka PZU, pod szyldem której proponuję współpracę to stabilność, innowacyjność i gwarancja jakości - cechy niezbędne i oczekiwane w trudnej i niepewnej rzeczywistości.

Praca Agenta wymaga samodyscypliny, umiejętnego zarządzania czasem, ukierunkowania na realizację celów biznesowych i chęci do samokształcenia. Jeżeli posiadasz powyższe cechy, a dodatkowo cenisz sobie kontakt z ludźmi, brak monotonni, przyjazną atmosferę i pracę zespołową – to zachęcam do kontaktu ze mną.

Do usłyszenia!


Zapraszamy do kontaktu z Maćkiem:

tel.:  666-887-449
e-mail: manieweglowski@pzu.pl
linkedIn: linkedin.com/in/maciej-nieweglowski

Czy warto współpracować z Maćkiem? Przekonaj się osobiście!


A co o Maćku mówią nasi agenci?


Paweł Szczurkowski
Agent Wyłączny PZU
pszczurkowski.agentpzu.pl 

Z Maciejem, moim kierownikiem współpracuję od około 2 lat. Przez ten czas współpraca wpłynęła pozytywnie na prowadzoną przeze mnie agencję. Maciej trafnie diagnozuje codzienne trudności w prowadzeniu biznesu i znajduje skuteczne rozwiązanie. Jako menager otwarty jest na merytoryczną dyskusję, nowe rozwiązania i pomysły. Dzieląc się swoim długoletnim doświadczeniem w branży finansowej, wspiera swoich agentów w codziennej pracy, motywując do działania. Mogę liczyć na niego każdego dnia.


Justyna Łepcio
Agent Wyłączny PZU
jlepcio.agentpzu.pl

Bardzo polecam współpracę z moim Kierownikiem Maćkiem Niewęgłowskim. Pracujemy razem w zespole od kilku lat. Zawsze i o każdej porze mogę liczyć na pomoc Maćka, która jest realizowana w ekspresowym tempie. Dodatkowo profesjonalne i  miłe podejście Kierownika do każdej osoby z zespołu, daje  motywację i chęci do działania.Redakcja: Marta Żukowska