Czy zdarzyło Ci się przy zmianie pracy szukać swojego przyszłego pracodawcy w sieci? Z pewnością tak. Żyjemy teraz w takich czasach, że zanim zobaczymy kogoś na żywo, chcemy najpierw poznać go wirtualnie. Ciekawi nas, jakie ma zdjęcia, jak spędza czas, jak się wypowiada. Dzięki temu, z pewnością jest nam łatwiej podjąć decyzję o zmianie. Prawda jest taka, że o tym czy dobrze będzie się nam pracować w nowym miejscu nie decyduje tylko marka firmy czy zadania w nowej roli, ale przede wszystkim LUDZIE, dlatego zapraszamy Was do poznania naszych Kierowników Sprzedaży, którzy prowadzą zespoły agentów w całej Polsce.

W ramach akcji „Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży” jako pierwszego przedstawiamy Wam Bartka Jasicę, który działa na terenie Warszawy.

Bartek o sobie:

W branży ubezpieczeniowej pracuję od 2012 roku. Moją przygodę z PZU rozpocząłem jako stażysta, następnie organizator sprzedaży agencyjnej, analityk biznesowy, a aktualnie jako Kierownik Sprzedaży i tutaj zajmuję się tym co najbardziej lubię czyli bezpośrednią pracą z Agentami.

Jestem otwarty na zmiany oraz nowości. W pracy ważne są dla mnie dobre, partnerskie relacje i budowanie ducha zespołu wśród współpracowników. Lubię wdrażać innowacje, które wspierają bieżącą pracę. Umiejętności analityczne z kolei pomagają mi w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Agentom, z którymi współpracuję pomagam rozwijać się, aby mogli osiągać coraz lepsze wyniki, a praca sprawiała im przyjemność oraz dawała satysfakcje. U innych cenię sobie zaangażowanie, sumienność oraz proaktywne podejmowanie działań.

Prywatnie uwielbiam podróżować. Odwiedzanie nowych miejsc stało się moim corocznym, prywatnym targetem - do tej pory odwiedziłem 39 krajów. W wolnych chwilach sporo czasu poświęcam na wycieczki rowerowe – to wtedy najbardziej odpoczywam, ale również często są okazją kiedy do głowy „wpadają” mi ciekawe pomysły. Od dwóch lat regularnie gram w brydża, dzięki któremu trenuję zdolność logicznego myślenia czy przewidywania zdarzeń, które przydają mi się w pracy.

Chcesz ze mną osiągać sukcesy w doradztwie ubezpieczeniowym? 

Zapraszam do współpracy! 

adres e-mail: bjasica@pzu.pl

telefon: 666 883 997

LinkedIn

Zobacz co o Bartku mówią nasi agenci Anna NowakSławomir Szczepaniak oraz Jacek Górecki !

Anna Nowak

Anna Nowak

Agent PZU

Anna Nowak

Mamy jako Agencja prowadząca biuro ogromną przyjemność współpracowania z Bartkiem już od wielu lat. Bartek jest osobą bardzo kompetentną, sumienną, ale najważniejszy jest jego entuzjazm i zaangażowanie. Zawsze można liczyć na Jego wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. Każda osoba i sprawa są dla niego ważne. Z wrodzonym wdziękiem i życzliwością motywuje do pracy.

Sławomir Szczepaniak

Sławomir Szczepaniak

Agent PZU

Sławomir Szczepaniak

Z Bartkiem współpracuję dwa lata i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to człowiek, na którym można polegać. Jako kierownik sprzedaży jest nie tylko osobą, która oczekuje i wymaga, ale też taką, na której wsparcie zawszę mogę liczyć, w zakresie często przekraczającym moje uprzednie oczekiwania. Każdemu życzyłbym współpracy z kimś takim. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialibyście się nad pracą w sektorze ubezpieczeń, polecam Wam Bartka. Jest on kompetentnym specjalistą, przy pomocy którego Wasz biznes, będzie wznosił się na coraz to wyższy poziom.

Jacek Górecki

Jacek Górecki

Agent PZU

Jacek Górecki

Bartłomiej to facet na poziomie, a na stanowisku Kierownika Sprzedaży czuje się jak „ryba w wodzie". Oferuje wsparcie i faktycznie wspiera agenta w każdej sytuacji . Udowadnia, że czynnik ludzki w naszej pracy ma ogromne znaczenie. Można użyć starego powiedzenia, że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda każe chwilę czekać.