Wyłącznie dla Najlepszych to program, w którym biorą udział agenci współpracujący z PZU SA. Aby stać się uczestnikiem takiego programu, trzeba wykazać się osiągnięciem wysokiego przypisu składki oraz prowadzeniem biura w najwyższym standardzie Agent 3.0.


Przez ostatnie miesiące mieliście okazję poznać naszych wyjątkowych agentów – uczestników programu Wyłącznie dla Najlepszych. Każdy z nich osiągnął sukces, każdy ma grono lojalnych klientów, którzy cenią ich profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Nasi agenci pochwalili się swoimi największymi zawodowymi osiągnięciami, podzielili się swoim przepisem na sukces, opowiedzieli o wyzwaniach w pracy agenta, a także udzielili rad wszystkim tym, którzy pracują w tym zawodzie lub myślą o rozpoczęciu swojej przygody. Wiele z tych wskazówek okazało się bardzo uniwersalnych, nie tylko na życie zawodowe...

A zatem jaki jest najlepszy agent PZU? To na pewno osoba, która ma lata doświadczeń w zawodzie, choć zdarzają się też agenci z krótszym stażem. Każdy z nich jako swoje największe osiągnięcie w życiu zawodowym wskazuje zadowolenie swoich klientów, ale także bardziej wymierne sprawy: zdobycie laurów w największym cyklicznym konkursie dla całej sieci sprzedaży, czyli Elitarnym Klubie Agentów, utworzenie zgranego zespołu sprzedawców czy otwarcie własnego biura ubezpieczeniowego w najwyższym standardzie - Agent 3.0. To co jest wspaniałą wartością tego zawodu, to także możliwość przekazywania doświadczeń, a także firmy swoim dzieciom. Dla wielu osób to biznes rodzinny, który przechodzi z pokolenia na pokolenie.

A na jakie składniki przepisu na sukces stawiają nasi najlepsi agenci? To przede wszystkim wytrwałość, samodyscyplina i konsekwencja. Wyznaczanie sobie celów i ich systematyczna realizacja. Nasi bohaterowie zwracają także uwagę na ogromną rolę zaufania jakim obdarzają ich klienci, a także na dobre relacje. To praca dla osób z powołaniem, bo agent to osoba, która niesie pomoc w wielu trudnych dla klienta sytuacjach. Musi być lojalna, dyspozycyjna, wrażliwa, otwarta i życzliwa. Wielu z nich zwraca uwagę, że tę pracę trzeba lubić i wykonywać ją z prawdziwą pasją. Ale także nie bać się podejmowania nowych wyzwań. Niemal każdy z naszych Najlepszych zwrócił uwagę na ogromną rolę samodoskonalenia się, poszerzania swojej wiedzy, inspirowania się innymi i słuchania rad. Swój sukces zawdzięczają także wszechstronności: oferują produkty majątkowe, życiowe czy leasingi. To pozwala zaspokajać różne potrzeby klientów i stworzyć ofertę na miarę.

Nasi agenci to osoby wyjątkowe, które konsekwentnie i świadomie pracują na swój sukces, odnoszą się z wielkim poszanowaniem i wrażliwością w stosunku do każdego klienta. Profesjonaliści, którzy z przekonaniem i pasją wykonują swój zawód.

Poznajcie naszych Najlepszych z Najlepszych. Cykl krótkich wywiadów znajdziecie TUTAJ.