Anna Kozłów-Wyderka, Koszalin , Orla 13C

https://akozlow-wyderka.agentpzu.pl

Moje biuro jest widoczne z daleka - o otwarciu własnego biznesu ubezpieczeniowego w Koszalinie


Zapraszamy na relację z otwarcia i na rozmowę z naszą agentką - Anną, która otworzyła swoje biuro ubezpieczeniowe w Koszalinie.
Co wpłynęło na Twoją decyzję by związać się z PZU?

Zainteresowanie pracą agenta zaszczepiła we mnie moja mama, która pracowała w firmie ponad 20 lat. Kiedy bywałyśmy razem u jej klientów, powtarzała, że ja przejmę po niej ubezpieczenia i oczywiście tak zostało. Jej zaangażowanie w wykonywaną pracę i pozytywny stosunek do firmy zaowocował tym, że i ja się przebranżowiłam i zostałam agentem.


Jak reagują klienci odwiedzający Twój nowy lokal?
Klientów na razie przychodzi niewielu, ale każdemu lokal PZU bardzo się podoba. Mówią o tym, że biuro jest nieduże, ale bardzo przyjemne i co najważniejsze — widoczne z daleka. Dużym udogodnieniem dla każdego z nich jest parking, który również chwalą.


Jak zamierzasz wypromować swoje biuro? 
Wszystkim klientom (do tej pory większość odwiedzałam) mówię o tym, że otworzyłam biuro PZU według standardów. Nowego klienta od razu zapraszam do biura, na rozmowy biznesowe umawiam się również do biura. Zauważyłam, że świadczy to przynajmniej dla niektórych moich klientów, o moim większym profesjonalizmie, czy nawet prestiżu.

Istnieje przekonanie wśród ,,agentów z teczką” (terenowych), że buro dezorganizuje pracę. Czy to prawda?
Wszystko, co związane z organizacją pracy jest sprawą indywidualną. Myślę, że jest raczej odwrotnie. Biuro pozwala mi na lepsze zorganizowane czasu pracy, ponieważ ma ustalone godziny otwarcia. Każdego dnia mogę zaplanować pracę, a nawet szybciej ją wykonać zapraszając klienta do siebie.


Jesteś fanką jazdy na rowerze, czy znajdujesz czas na swoje hobby? 
Oczywiście praca, którą wykonuję, czyli prowadzenie własnej działalności pozwala mi na hobby. Mogę wygospodarować czas by móc się rozwijać, a nawet uczestniczyć w zawodach.

Jakie są Twoje plany zawodowe i prywatne na 2024? 
Bardzo chcę się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Moim planem było poszerzenie wiedzy. Zdałam egzaminy, które poszerzyły moje możliwości sprzedażowe. Cieszę się, że będę mogła sprzedawać produkty Grupy PZU, np. Link 4 i dodatkowo oferuję już ubezpieczenia życiowe. Prywatnie w roku 2024 planuję uczestnictwo w dwóch ultramaratonach. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować te plany.

Rozmawiał: Zbigniew Piasecki


Redakcja: Marta Żukowska

Robert Piwowarczyk

Robert Piwowarczyk

Dyrektor Sieci Sprzedaży

Robert Piwowarczyk

Ania to niezwykle odważna i aktywna kobieta. Jestem przekonany, że ten zestaw cech, połączony z wysokim poziomem kompetencji, determinacją i otwartością na drugiego człowieka, przyniesie naszej agentce sukces na koszalińskim rynku ubezpieczeniowym. Nowo otwarte biuro z pewnością jej w tym pomoże.

Elżbieta Romanowska-Milićević

Elżbieta Romanowska-Milićević

Menedżer Agentów Kluczowych

Elżbieta Romanowska-Milićević

Z Anią mam przyjemność współpracować od 1,5 roku. W tym czasie miałam okazję obserwować i wspierać jej metamorfozę zawodową. W ciągu roku Ania zmieniła formę współpracy, z OFWCA przeszła na własną działalność i podpisała umowę agencyjną, a następnie otworzyła placówkę Agent 2.0 w Koszalinie. Ta przemiana dokonała się dzięki przedsiębiorczości, determinacji i pogodzie ducha, które cechują Anię. Życzę powodzenia w rozwoju agencji, realizacji celów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.