Marta Prykiel - odpowiadam za rozwój biur agentów PZU w Centralnej Polsce

Poznajcie Martę, która wyjaśnia jakie są wymogi co do lokalu, jeśli chcesz prowadzić biznes ubezpieczeniowy pod szyldem PZU? Zdradza też rąbek tajemnicy o prywatnych zainteresowaniach. Ciekawi jak można trenować wytrwałość i cierpliwość w biznesie?
piątej części naszego cyklu Prowadź swój biznes z PZU” macie okazję poznać Martę Prykiel -  Koordynator Rozwoju Sieci, która odpowiada za rozwój biur agentów PZU w Centralnej Polsce 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
W swojej pracy najbardziej lubię pracę z ludźmi. Nie jestem typem samotnika, ludzie napędzają mnie do działania, potrzebuję ich jak tlenu. Cieszę się, kiedy mogę pomóc, czy coś dla kogoś zrobić. Chciałabym być w 100% skuteczna w tej pomocy, choć nie zawsze jest to możliwe. Druga rzecz to różnorodność zadań – nie lubię monotonii. Owszem, wykonuję cykliczne zadania ale jednak jest wiele nowości, zmian, które powodują, że ta robota mi się po prostu nigdy nie nudzi. Trzecia kwestia dla mnie bardzo istotna – muszę się powtórzyć: zespół w którym pracuję. To ludzie, na których zawsze mogę liczyć, którzy w razie potrzeby szukają ze mną rozwiązań i nie widzą w wyzwaniach problemów.  


Jakie są wymogi co do lokalu, jeśli chcesz prowadzić biznes ubezpieczeniowy pod szyldem PZU? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w filmie z Martą, w którym zdradza też rąbek tajemnicy o prywatnych zainteresowaniach. Ciekawi jak można trenować wytrwałość i cierpliwość w biznesie?Marta pomaga otwierać własne placówki ubezpieczeniowe w Centralnej Polsce.
Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes w tej okolicy, skontaktuj się z Martą.


Image caption


Redakcja: Marta Żukowska