Włodzimierz Wiśniewski, Aleksandrów Kujawski , Słowackiego 131

https://wwisniewski.agentpzu.pl

Właściciel trzech biur - jednego w najwyższym standardzie Agent 3.0

Pan Włodzimierz - jeden z pierwszych agentów w Obszarze Kujawsko-Pomorskim, który ma aż trzy placówki agencyjne i pierwszy, który otworzył biuro w najwyższym standardzie - Agent 3.0. Zapraszamy na rozmowę z agentem i relację z otwarcia biura.


Ty i PZU jak połączyły się te dwie drogi?
Moja współpraca z PZU zaczęła się w 1990 roku. Specjalizuję się w ubezpieczaniach majątkowych, komunikacyjnych, MSP, jednak cały czas dążę do rozwoju siebie i swojej firmy. Pamiętam, że początkowo miała być to praca dorywcza ale po kilku miesiącach okazało się, że odnajduję się w tym zawodzie. Zaczynałem od polis papierowych, maszyn do pisania, a teraz zawieram umowy zdalnie, online. Przez te lata pracy, rozwijam się razem z PZU.

Jako pierwszy w Obszarze Kujawsko-Pomorskim zdecydowałeś się na placówkę w najwyższym standardzie oferowanym przez PZU. Co spowodowało, że podjąłeś taką decyzję?
Zawsze dążyłem do sukcesu i lubię osiągać wysokie wyniki. Chciałem dać swoim klientom możliwość swobodnej rozmowy, dlatego zacząłem otwierać swoje biura. Kiedy dowiedziałem się o wejściu nowego standardu Agent 3.0, od razu chciałem zmienić na taki chociaż jedną z moich placówek. Jak wspomniałem wcześniej, cały czas się rozwijam i chcę aby moi klienci wiedzieli, że nie stoję w miejscu. Nie myślałem o tym, że jestem jednym z pierwszych, postawiłem sobie poprzeczkę i udało mi się osiągnąć mój cel.

Czy klienci odwiedzający nowe biuro zauważają zmiany, jak reagują?
Oczywiście!! Wygląd i wystrój bardzo podoba się zarówno mnie, moim pracownikom, a przede wszystkim klientom. Chętnie korzystają z wygodnej poczekalni oraz pysznej kawy.

Od wielu lat osiągasz bardzo dobre wyniki sprzedażowe, jaka jest Twoja recepta na sukces?
Po pierwsze, to wsparcie rodziny od początku mojej kariery. Po drugie, to zaufanie do mojej prawej ręki, córki Izabeli Wiśniewskiej, która wspiera mnie i zarządza pracą całego zespołu. Po trzecie, to dobra współpraca z moją grupą, ale przede wszystkim, musimy lubić to, czym się zajmujemy. 

Jak się regenerujesz po pracy? Masz jakieś hobby, zainteresowania?
Lubię uciekać na moje "ranczo" w lesie oraz spędzać czas z rodziną i rozpieszczać moje wnuki. 

Zbigniew Piasecki

Zbigniew Piasecki

Koordynator Rozwoju Sieci Wyłącznej

Zbigniew Piasecki

Włodka znam już bardzo długo. Od zawsze, od kiedy go pamiętam, wyróżniał się ambicją i konsekwencja w dążeniu do celu, jaki sobie postawił. Gen rywalizacji, który niewątpliwie posiada, pozwalał mu osiągać wyniki, które dla innych pozostają tylko marzeniami. To wielokrotny laureat Elitarnego Klubu Agenta PZU, jeden z pierwszych agentów posiadających w Obszarze Kujawsko-Pomorskim trzy placówki agencyjne i pierwszy, który otworzył placówkę w najwyższym standardzie PZU tj. Agent 3.0. To tylko nieliczne sukcesy Włodka w jego zawodowej karierze. Wymienić wszystkich nie jestem chyba w stanie.

Oliwia Chmielewska

Oliwia Chmielewska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Oliwia Chmielewska

Włodzimierz Wiśniewski jest związany z PZU od ponad 30 lat. Osiągnął segment agenta Lider Plus, jest właścicielem trzech biur. Z uwagi na długi staż pracy w ubezpieczeniach, jego wiedza jest ponadprzeciętna. Sam Włodek jest też ponadprzeciętnie pracowitym i konsekwentnym człowiekiem, dzięki czemu zaskarbił sobie zaufanie szerokiego grona klientów. Kocha to co robi, poświęca pracy mnóstwo czasu, energii ale przede wszystkim serca. Marzeniem Włodka było prowadzenia biura PZU w najwyższym standardzie, które postanowił zrealizować budując samodzielnie własny lokal. Prace rozpoczęły się od rozbiórki budynku, w którym prowadził biuro 2.0. Następnie przy wsparciu małżonki i córek, rozpoczął budowę nowego lokalu. Pogodzenie procesu budowy z codziennymi obowiązkami prowadzenia biznesu nie było łatwe. Jednak u Włodka nie mogło być inaczej, udało się dojść do celu. Dzień otwarcia pierwszej placówki o najwyższym standardzie 3.0 w obszarze kujawsko – pomorskim był wyjątkowym świętem w Aleksandrowie Kujawskim. Cenię Włodka przede wszystkim jako człowieka i jestem dumna, że jest częścią mojego zespołu. Gratuluję sukcesów, odwagi i życzę realizacji kolejnych zawodowych planów.