Ewa Gładziuk-Wróblewska - wspieram rozwój placówek agencyjnych PZU, na terenie Warmii i Mazur oraz Pomorza
W kolejnej odsłonie naszego biznesowego cyklu Prowadź swój biznes z PZU” przedstawiamy Ewę Gładziuk-Wróblewską - Koordynator Rozwoju Sieci, która wspiera rozwój placówek agencyjnych PZU, na terenie Warmii i Mazur oraz Pomorza. Ewa wyjaśnia, jak wygląda zatrudnianie pracowników przy prowadzeniu biura agenta PZU? 

Jakie Twoim zdaniem cechy powinien mieć dobry sprzedawca? 
Przede wszystkim powinien dobrze czuć się w towarzystwie ludzi. To jego kapitał społeczny, w który nieustannie powinien inwestować. Niezależnie czy sprzedaje produkt, czy usługę – musi się z nią silnie utożsamiać. To buduje jego wiarygodność. Sprzedać to nie tylko zainkasować pieniądze. To ciągły serwis u klienta. Tylko dzięki temu zyskamy jego przychylność i kolejne źródło poleceń. Mam okazje takie działania oglądać w codziennej pracy. Tak zachowują się nasi agenci, którzy z roku na rok odnotowują najlepsze oceny klientów i najlepszą sprzedaż. Wracając do tego, co mnie inspiruje — to biznesowi agenci w PZU.

Chcesz prowadzić pięknie wyposażone, własne biuro ubezpieczeniowe PZU? Obejrzyj video z Ewą, która łączy pasję z pracą zawodową.   Ewa pomaga otwierać biura ubezpieczeniowe na terenie Warmii i Mazur oraz Pomorza.
Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes w tej części Polski, skontaktuj się z Ewą.
Redakcja: Marta Żukowska