1 stycznia ruszyła kolejna edycja naszego sztandarowego konkursu: Elitarny Klub Agentów PZU SA. Jak co roku walczymy w grupach przypisowych, a nagrodą są atrakcyjne wyjazdy zagraniczne. Zapytajcie Kierowników Sprzedaży o szczegóły. Kierownicy mają także dostęp do bieżących wyników konkursu.

82 Mistrzów EKA – laureatów konkursu EKA edycja 2019, wyjedzie w czerwcu do pięknej Toskanii i malowniczej Malty. Czeka nas wiele wspaniałych przygód, niezapomnianych wrażeń, kulinarnych odkryć i magicznych spotkań z historią i kulturą odwiedzanych regionów.

Toskania

Historyczna kraina Etrusków to dziś najpiękniejszy region we Włoszech łączący w sobie wszystkie cechy włoskiego dolce vita. Są tu piękne krajobrazy, słynna na całym świecie kuchnia, urokliwe, średniowieczne miasteczka, winnice zanurzone w zieleni i dzikie plaże wybrzeża. Odwiedzimy Florencję będącą perłą renesansu z jej bogactwem architektury i sztuki. Będziemy jeździli po malowniczych drogach obsadzonych cyprysami, degustowali przepysznych win regionu Chianti, kosztowali najlepszych lodów na świecie w przepięknym San Gimignano i wypoczywali na piaszczystych plażach Follonici.


Laureaci II miejsca polecą na Maltę

Wyspiarskie państwo-miasto położone na Morzu Śródziemnym. Historia Malty sięga 7 tys. lat. To właśnie na tej małej wyspie znajdują się najstarsze budowle ludzkie w Europie i jedne z najstarszych na świecie (starsze od egipskich piramid). Panowali nad nią Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, Włosi i Brytyjczycy. Ale znana jest przede wszystkim dzięki Kawalerom Maltańskim, którzy założyli dzisiejszą stolicę i nadali jej nazwę Valetta na cześć jednego ze swych Wielkich Mistrzów. Valetta to istne muzeum pod gołym niebie. Na Malcie słońce świeci przez 300 dni w roku, dlatego nie dziwi, że mieszkańcy Malty są jednymi z najbardziej zadowolonych ludzi na świecie – w rankingu światowym zajmują 14 miejsce.

Losy wysp maltańskich mają dziś odzwierciedlenie w kulturze, języku i architekturze. Uczestnicy naszego wyjazdu będą mogli poznać przebogatą historię i kulturę Malty, a także odpocząć w promieniach niemal niezachodzącego słońca.Redakcja: Marta Żukowska