Mając u boku zaangażowanego i troskliwego partnera, jakim jest PZU, klienci mogą czuć się bezpiecznie, nawet w tak niepewnych czasach jak obecnie – mówimy w naszej nowej kampanii wizerunkowej. Kampania opiera się na obietnicy PZU, która brzmi: „Możesz na nas polegać”.

To wyjątkowa kampania, bo kręcona w wyjątkowych czasach, gdzie wartości, takie jak odpowiedzialność i opieka nad bliskimi nabierają szczególnego znaczenia. W najnowszym spocie reklamowym opowiadamy o potrzebie, która towarzyszy nam na każdym etapie życia i jest ważna dla nas wszystkich. To potrzeba troski i ochrony naszych najbliższych. W PZU doskonale to rozumiemy, dlatego wsparcie i ochrona naszych Klientów jest również naszą misją - mówi Michał Lutostański, dyrektor Biura Marketingu PZU.

Kampania rozpoczęła się 6 grudnia i potrwa do końca stycznia przyszłego roku. W spocie reklamowym zobaczymy wyjątkową relację ojca z córką. Podkreślona jest tu silna więź, jaka ich łączy – mężczyzna od najmłodszych lat życia dziewczynki jest zawsze blisko niej, troszczy się o nią, chroni przed niebezpieczeństwami, pozwala na popełnianie drobnych błędów, ale zawsze czuwa.

 Mimo że chcemy jak najlepiej opiekować się bliskimi, to nie zawsze jesteśmy w stanie być tam, gdzie nas potrzebują. Warto mieć wtedy troskliwego partnera, który wesprze nas w każdej sytuacji, na którym po prostu można polegać. Takim partnerem chcemy być dla naszych Klientów i chcemy aby zawsze czuli się bezpiecznie – dodaje Agnieszka Rzepkowska, dyrektor ds. komunikacji marketingowej PZU.

Spoty będą emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych, w Internecie oraz w kanałach mediów społecznościowych PZU.  Kreację opracowała agencja reklamowa Leo Burnett. Kampania powstała we współpracy z domem produkcyjnym Prime Time. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Sigma BIS.

Zapraszamy do obejrzenia reklamy:


Mateusz Jarkowski

Mateusz Jarkowski

Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Mateusz Jarkowski

To świetna kampania, która przypomina naszym klientom, że czuwamy nad ich bezpieczeństwem. W tych trudnych czasach, także agenci wyłączni PZU, cały czas zabezpieczają majątek i życie klientów. Zapewniamy naszą dostępność w biurach, ale nasze produkty można również zakupić zdalnie za pośrednictwem agenta, korzystając z jego doradztwa w zakresie ubezpieczeń. Ochrona naszych klientów jest dla nas najważniejsza.