Chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym? Masz pytania związane z pracą na tym stanowisku? Skontaktuj się bezpośrednio z Kierownikiem Sprzedaży Agentów Wyłącznych, który wszystko Ci wyjaśni i przeprowadzi krok po kroku przez cały proces. Zacznij od wysłania swojego CV lub po prostu zadzwoń! 


Osobą, która zaprosi Cię na spotkanie będzie Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych. Spotkanie potrwa około godziny. Opowiesz na nim o swoim doświadczeniu zawodowym. Mówiąc wprost – jest  to  czas na poznanie się. Ty też możesz zadawać pytania, wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Następnym etapem jest drugie spotkanie, na którym Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych przekaże Ci najważniejsze informacje o firmie i zawodzie agenta ubezpieczeniowego. Dowiesz się też o wszelkich formalnościach, które trzeba spełnić, aby pracować w tym zawodzie.

A za co nasi Agenci cenią sobie tą pracę? 
Za elastyczny czas pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość wyposażenia własnego biura. Oznacza to dla Ciebie, że możesz pracować tak jak chcesz z domu i w terenie, a możesz też otworzyć swoje własne biuro agenta. To Ty decydujesz, czy pracę zaczynasz o 9:00, czy o 10:00 rano i czy kończysz pracę o 17:00 czy o 18:00 wieczorem.

Pamiętaj, Twój Kierownik Sprzedaży wprowadzi Cię do zawodu i pomoże zbudować biznes plan, abyś mógł realizować się w pracy jako agent, a przy okazji mógł spełniać swoje marzenia, te zawodowe i te prywatne. Praca agenta to duża swoboda działania. To także ogromne wsparcie potężnej marki, jaką jest PZU. 

Zostań agentem ubezpieczeniowym PZU. 
Przygotujemy Cię do zawodu. Możesz być agentem terenowym, możesz otworzyć własne biuro, może to też być Twoja praca dodatkowa.Wiemy jak ważne jest budowanie dobrych relacji z kandydatem na agenta i żeby dobrze ze sobą współpracować oraz osiągnąć sukces, warto czuć miedzy sobą tzw. „chemię”. Nasi kierownicy to osoby, które najlepiej znają specyfikę pracy agenta, zasady panujące w zespole, dlatego już teraz chcemy, aby każdy kandydat miał możliwość kontaktu z kierownikiem, który nie tylko udzieli niezbędnych informacji przed decyzją o podjęciu pracy, ale także przybliży charakter zawodu jakim jest agent, opowie również o benefitach, jakie daje współpraca z PZU. Zachęcam do kontaktu z kierownikami.” – mówi Agnieszka Ducka, Główny Specjalista ds. Wsparcia Rekrutacji w Biurze Sprzedaży Wyłącznej PZU.Skontaktuj się z Kierownikiem Sprzedaży Agentów Wyłącznych w Twojej lokalizacji:Kliknij w wybrany obszar z poniższej listy:

 
 
Województwo:
 
Dolnośląskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie