Krzysztof Poździk, Zamość , Wyszyńskiego 37A

https://krpozdzik.agentpzu.pl

Biuro agenta w Zamościu

Ubezpieczenia ma we krwi, podpatrywał swoją mamę - agentkę. Próbował innego zawodu, jednak praca agenta okazała się być tym właściwym wyborem na zawodowe życie. Wisienką na torcie jest własne biuro ubezpieczeniowe, które prowadzi w Zamościu. Zapraszamy na rozmowę Marty Prykiel, Koordynatora Rozwoju Sieci Wyłącznej z naszym agentem - Panem Krzysztofem.
Od blisko dwóch lat współpracuje Pan z PZU w charakterze agenta wyłącznego. Dlaczego wybrał Pan akurat taką ścieżkę zawodową?
Od najmłodszych lat marka PZU była mi dobrze znana. Obserwowałem mamę w pracy, widziałem jej sukcesy, spotykałem się z dobrymi opiniami klientów na temat PZU. Zastanawiałem się czy to jest praca dla mnie. Po studiach pracowałem przez klika lat w innym zawodzie. Praca ta nie przynosiła mi satysfakcji. Postanowiłem sprawdzić czy praca agenta ubezpieczeniowego będzie mi odpowiadać. Nie żałuję tego wyboru, to jest praca, w której się realizuję. Przynosi ona mi wiele zadowolenia i jest ciekawa.

Jakie są Pana największe zawodowe wyzwania? Co chciałby Pan osiągnąć w ciągu najbliższych 5 lat?
Moim największym zawodowym wyzwaniem jest zdobycie wielu nowych klientów oraz pozyskanie umów flotowych. W ciągu najbliższych 5 lat chciałbym osiągnąć przypis na poziomie segmentu Agent Lider.

Jakie korzyści widzi Pan z prowadzenia biura w standardzie Agent 2.0?
Posiadanie biura Agent 2.0 podnosi przede wszystkim prestiż. Będę postrzegany przez klientów jako osoba wiarygodna i profesjonalna. W komfortowych warunkach klienci mogą przyjść zawrzeć ubezpieczenie, porozmawiać o ewentualnych potrzebach. W biurze można zachować standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Co Pan lubi w swojej pracy?
W codziennej pracy przede wszystkim lubię kontakt z ludźmi. Lubię też to, że praca ta nie jest nudna. Codziennie są nowe wyzwania, nowe potrzeby klientów.

Co jest dla Pana najważniejsze w pracy przy obsłudze klienta?
Profesjonalizm - to jest cecha najważniejsza w kontaktach z klientami. Autentyczność i zaangażowanie również są doceniane przez klientów. Trzeba pamiętać, że zadowolony klient poleci mnie komuś innemu.

Mówią, że nie samą pracą człowiek żyje. Jak spędza Pan wolny czas?
Oprócz ubezpieczania majątku, w wolnych chwilach zajmuję się jego naprawą, mianowicie reperuję stare samochody oraz zajmuję się naprawą instalacji elektrycznych w domach. Jak zostanie mi trochę czasu, to chodzę na siłownię.


Redakcja: Marta Żukowska


Adam Kowalczyk

Adam Kowalczyk

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Obszar Lubelski

Adam Kowalczyk

Od 2020 roku, kiedy zaczęliśmy współpracę, wiem, że praca agenta ubezpieczeniowego w PZU, to nie tylko chęć i możliwość zarobienia dużych pieniędzy, ale również historia. Krzysztof, podczas dorastania widział jak wygląda praca agenta ubezpieczeniowego, ponieważ jego mama jest agentem z dużym doświadczeniem i uważam to za kolejny, duży plus. Oprócz tego, jest on bardzo otwartym i pracowitym człowiekiem, który nie boi się wyzwań i widać to w wynikach sprzedaży. Na pewno przed nim jeszcze dużo ciężkiej pracy, żeby osiągnąć poziom, na który ma predyspozycję wejść, osiągnąć zakładane cele oraz prestiż biura na najwyższym poziomie. Jestem pewny że systematycznie będzie dążył do celu i mam nadzieję, osiągnie go bardzo szybko. Życzę powodzenia i obiecuję wspierać w codziennej pracy.