Aneta Godek, Kętrzyn , Plac Piłsudskiego 3

https://agodek.agentpzu.pl

Biuro agenta PZU - w samym sercu Kętrzyna

Otwarcie biura w Kętrzynie było ważnym wydarzeniem dla Obszaru Warmińsko-Mazurskiego. Uczestniczyli w nim sam Dyrektor Biura Sprzedaży Własnej - Piotr Półrolnik, Dyrektor Sprzedaży Obszaru Warmińsko-Mazurskiego - Joanna Steifer, Kierownik Zespołu Sprzedaży z obszaru - Ewa Gładziuk-Wróblewska, Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Tomasz Fydrych, Koordynator Rozwoju Sieci Wyłącznej - Łukasz Kołodziejczyk oraz sama agentka - Aneta Godek, a także jej pracownik: OFWCA - Natalia Kopcych. 

Biuro Anety Godek, znajduje się przy Placu Piłsudskiego, w samym centrum Kętrzyna, w pobliżu Ratusza, licznych sklepów i dużego parkingu. Zapraszamy na rozmowę z właścicielką.


Od jak dawna współpracujesz z PZU? 

Z PZU współpracuję od 1998 roku, jako agent ubezpieczeniowy - pamiętam dokładnie - od 27 grudnia 1999 roku, czyli jestem już pełnoletnim agentem, a raczej agentką :)

Co w codziennej pracy Cię motywuje najbardziej?

Największą motywacją, jest dla mnie zadowolenie klientów. Podstawą mojej pracy jest budowanie szczerej, długoterminowej relacji, opartej na empatii i zaufaniu. Moi klienci wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Nie tylko, gdy potrzebują polisy, ale również, kiedy mają szkodę, czy jakąś nietypową sytuację z ubezpieczeniem. Odwdzięczają się tym, że wracają po kolejne polisy, przysyłają swoich znajomych i rodziny. Traktują mnie nie jak agenta, a często jako swojego doradcę, czy po tylu latach przyjaciela.

Skąd pomysł na otwarcie własnej placówki Biura Agenta 2.0?

Myśląc w tych czasach poważnie o rozwoju własnego biznesu, nie można działać bez biura. Otwarcie biura agenta w standardzie 2.0, to podniesienie prestiżu mojej firmy.

Dlaczego zdecydowałaś się na tę lokalizację?

Wybrałam lokalizację w samym sercu miasta, ponieważ wiem, że to tu toczy się życie. W promieniu 100 metrów od mojego biura, znajdują się wszystkie urzędy, banki i instytucje, które klienci często odwiedzają. Zawsze mogą zajść do mnie na kawę, a przy okazji wyjść z polisą.

Jak klienci reagują na nowe biuro?

Klienci są równie zachwyceni nowym biurem jak ja!

Jakie są Twoje plany na 2022 w zakresie promowania nowego biura w Kętrzynie?

W nowym roku planuję bardziej otworzyć się na świat internetu, wypromować swoją stronę agodek.agentpzu.pl oraz facebooka.

Redakcja: Marta Żukowska

Joanna Steifer

Joanna Steifer

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej - Obszar Warmińsko-Mazurski

Joanna Steifer

Z Anetą Godek znam się od lat, tym bardziej więc cieszę się, że mogłam wspólnie z nią świętować rozpoczęcie nowego etapu w jej życiu zawodowym. Profesjonalizm to jej drugie imię, upór w dążeniu do celu towarzyszy jej każdego dnia, a zaangażowanie w obsługę klienta - jest wzorem do naśladowania. Taki zespół cech to przepis na sukces więc cieszę się, że Aneta jest moim agentem, a od teraz Agentem 2.0. Każdy klient będzie mógł się czuć w jej placówce zaopiekowany i bezpieczny. Życzę dalszego rozwoju i samych sukcesów!

Tomasz Fydrych

Tomasz Fydrych

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Obszar Warmińsko-Mazurski

Tomasz Fydrych

W 2021 roku odbyły się dwa ważne transfery: Leo Messi przeszedł z FC Barcelona do PSG, a Aneta Godek przeszła z PSG do kanału wyłącznego. Jak słusznie zauważył Dyrektor - Piotr Półrolnik, pierwszy transfer nie był szczególnie udany. Natomiast drugi to strzał w dziesiątkę. Osobiście bardzo się cieszę, że Aneta wzmocniła zespół mrągowski. Już w pierwszych dniach pokazała swoje zaangażowanie, determinację ale także optymistyczne podejście do biznesu. Ukoronowaniem było otwarcie biura w standardzie 2.0, w świetnej lokalizacji - w centrum Kętrzyna. Życzę Anecie samych sukcesów!