Kompleksowa ochrona samochodu i aż 28 proc. zniżki dla nowych klientów. To tylko niektóre z zalet polisy PZU Auto AC. Ubezpieczenie warto rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Wystartowaliśmy właśnie z kampanią promującą ofertę.

Z polisą PZU Auto AC kierowca ma zapewniony spokój, niezależnie od tego, co spotka go na drodze czy parkingu. Nasze ubezpieczenie chroni w sytuacjach, których dziś nawet nie potrafimy sobie wyobrazić takie jak wypadek, kradzież, gradobicie czy zniszczenie przewodów przez gryzonie. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Nieważne, czy problem jest mały czy duży, zdarzył się w Polsce czy za granicą. – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki do 28 proc., jeśli kupią pakiet: OC, AC i NNW. Ubezpieczenie PZU Auto to nie tylko kompleksowa ochrona samochodu, ale także wiele pomocnych usług assistance - takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Dzięki nim mamy wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych - od holowania auta, poprzez organizację pojazdu zastępczego czy rezerwację noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku – obejmującą badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

Ubezpieczenie PZU Auto AC oraz każde z dostępnych rozszerzeń można w wygodny, bezpieczny i zdalny sposób kupić za pośrednictwem serwisu mojePZU, a także przez infolinię, u jednego z 5 500 agentów lub w 400 oddziałach PZU w całej Polsce.

Kampania potrwa do 11 listopada 2021 r., a działania będą prowadzone w internecie i social mediach. Szczególny nacisk ubezpieczyciel kładzie w niej na możliwość skorzystania ze zniżki do 28 proc. na nowe ubezpieczenie AC w pakiecie z OC i NNW.