Anka Kliś - odpowiadam za powstawanie biur ubezpieczeniowych na terenie Opolszczyzny i północnego Śląska
W drugiej odsłonie cyklu Prowadź swój biznes z PZU” przedstawiamy Ankę Kliś - Koordynator Rozwoju Sieci, która pracuje z agentami prowadzącymi biura ubezpieczeniowe pod szyldem PZU, na terenie Opolszczyzny i północnego Śląska.

Jakie Twoim zdaniem cechy powinien mieć dobry sprzedawca?
Kiedyś mówiło się, że dobry sprzedawca powinien "mieć gadane". Dzisiaj zamieniłabym ten zwrot w ten sposób, że dobry sprzedawca powinien mieć „słuchane”. Wysokim oczekiwaniom klientów, ich szybko zmieniającym się potrzebom może sprostać tylko osoba, która te potrzeby rozpozna, dobrze zdefiniuje i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie, trzeba być dzisiaj mocno elastycznym i dobrze zorganizowanym, żeby to profesjonalnie połączyć. Uważam też, że potrzebny jest do tego „nieprzebrany optymizm, o wiele ważniejszy niż przeceniane często talent czy pracowitość”, cytując za ulubioną autorką - Olgą Tokarczuk.


Anka w swojej video wizytówce opowie, czy w PZU obowiązują jakiekolwiek opłaty związane z prowadzeniem biznesu pod naszą marką, a dodatkowo zdradzi sekret na to, jak wygrać w biznesie! Poznajcie Ankę od strony zawodowej i prywatnej. 
Anka pomaga otwierać biura ubezpieczeniowe na terenie Opolszczyzny i północnego Śląska.
Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes w tej okolicy, skontaktuj się z Anką.
Redakcja: Marta Żukowska