Andrzej Wójtowicz - współpracuję z agentami prowadzącymi biura PZU, na terenie Małopolski i PodkarpaciaW kolejnej odsłonie cyklu Prowadź swój biznes z PZU” przedstawiamy Andrzeja Wójtowicza - Koordynatora Rozwoju Sieci, który współpracuje z agentami prowadzącymi biura PZU, na terenie Małopolski i Podkarpacia. Andrzej wyjaśnia jak przy współpracy z nami, wygląda kwestia wyposażenia i oznakowania lokalu. Chcesz wiedzieć jak rozkręcić własny biznes? Poznaj Andrzeja zawodowo i prywatnie. 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Różnorodność i kontakt z ludźmi – w tej pracy nie ma czasu na nudę. Trzeba być zorganizowanym i pracowitym, żeby sprostać stawianym zadaniom. Cenię sobie też współpracę z kolegami i koleżankami koordynatorami oraz nasz zespół w Centrali – na których zawsze można liczyć. Z takim zespołem można realizować nawet najtrudniejsze zadania. No i przede wszystkim praca związana jest ze standardami obsługi klienta, a to temat, który jest mi bardzo bliski i zwyczajnie go lubię. Jestem certyfikowanym Ambasadorem Customer Experience PZU.


Andrzej w swoim video opowie, jak wygląda kwestia wyposażenia i oznakowania lokalu przy współpracy z PZU. Jeśli chcesz wiedzieć jak rozkręcić swój biznes z PZU, koniecznie skontaktuj się z Andrzejem. Nasz Koordynator prywatnie też sporo skręca i rozkręca... Poznajcie Andrzeja!  Andrzej pomaga otwierać własne placówki ubezpieczeniowe na terenie Małopolski i Podkarpacia.
Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes w tej okolicy, skontaktuj się z Andrzejem.Redakcja: Marta Żukowska