Agenci w samym centrum! Wywiad z Dyrektorem Biura Sprzedaży - Piotrem Półrolnikiem


Z wywiadu, który pojawił się w Gazecie Ubezpieczeniowej, dowiemy się, jaką rolę odgrywają agenci wyłączni w tak dużej organizacji, jaką jest PZU. Dyrektor podsumowuje również ostatni rok i opowiada o planach na przyszłość. Zapraszamy do lektury.


GU: Jaką rolę odgrywają agenci wyłączni w tak dużej organizacji, jaką jest PZU? Szczególnie w kontekście podziału na kanały dystrybucji.

PP:  Agenci wyłączni odgrywają kluczową rolę. Dostarczają firmie najbardziej przewidywalny, o najwyższej jakości przypis. Sieć Wyłączna PZU to główne źródło przewagi konkurencyjnej. Przede wszystkim ze względu na bardzo wysoką jakość doradztwa oraz unikalny sposób opiekowania się klientem w każdym obszarze.

Dzięki najszerszej na rynku ofercie produktów majątkowych oraz życiowych jesteśmy w stanie w stu procentach zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Zarówno indywidualnego, jak i tego z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dalsze wzmacnianie siły tego kanału sprzedaży poprzez inwestowanie w jego rozwój jest naszym obowiązkiem.
Cały wywiad z Piotrem Półrolnikiem, Dyrektorem Biura Sprzedaży Własnej, przeczytacie na stronie Gazety Ubezpieczeniowej:
PRZECZYTAJ.Redakcja: Marta Żukowska