Mamy nowe biuro agenta w Białej Podlaskiej

Oszczędność czasu, większy prestiż na lokalnym rynku ubezpieczeniowym i przede wszystkim rozwój biznesu! To właśnie były główne argumenty dla Pani Małgorzaty, przemawiające za otwarciem własnego biura. Zapraszamy na rozmowę w właścicielką.

Nowe biuro ubezpieczeniowe w Chełmży - połączenie dwóch biznesów

Pan Wojtek miał już firmę i bazę zaufanych klientów. Wykorzystał więc szansę na dodatkowy dochód i rozwinięcie swojego biznesu o ubezpieczenia. Tak powstało nowe biuro agenta PZU w Chełmży.

Kiedy agenci łączą siły w biznesie - nowe biuro w standardzie 1.0 w Zarębach Kościelnych

Poznajcie historię dwóch agentów: Tomasza Ćwieka i Błażeja Gieryka, którzy łącząc doświadczenie, odwagę biznesową i możliwości, postanowili otworzyć nowe biuro w standardzie 1.0.

Własny biznes z PZU - relacja z Targów Franczyza EXPO 2021

W sobotę 4 września byliśmy ze stoiskiem PZU na Międzynarodowych Targach Franczyza EXPO 2021 na PGE Narodowym w Warszawie. Zapraszamy na relację z wydarzenia.

Z etatu do własnego biznesu - jak powstało biuro ubezpieczeniowe w Śliwicach?

Poznajcie historię Andrzeja - człowieka orkiestry, agenta, który w weekendy spełnia się muzycznie, a w tygodniu postanowił prowadzić własną agencję ubezpieczeniową PZU w Śliwicach. Jak otworzył swoje biuro w standardzie 1.0? Zapraszamy na rozmowę.

W Olsztynie mamy nowe biuro Agent 3.0

Co zdecydowało o rozwoju biznesu i jakie profity zyskuje agent PZU prowadzący własne biuro Agent 3.0? Zapraszamy na rozmowę z właścicielką.

Szczytno – biuro ubezpieczeniowe w najwyższym standardzie Agent 3.0

Przy południowej bramie Mazur, w Szczytnie powstło pierwsze w Obszarze Warminsko-Mazurskim biuro w najwyższym standardzie. Zapraszamy na relację z uroczystego otwarcia placówki i rozmowę z naszą agentką.

Jak rozszerzyć biznes o ubezpieczenia? Nowe biuro w Sulęcinku

W Sulęcinku powstała nowa agencja PZU. Jej właścicielka, Pani Patrycja opowiada jak połączyła dotychczasowy biznes z ubezpieczeniami. Zapraszamy na rozmowę i relację z otwarcia biura.

Placówka agenta PZU w Środzie Wielkopolskiej

W Środzie Wielkopolskiej powstało nowe biuro agenta PZU. Zapraszamy na rozmowę z właścicielem i relację z otwarcia.

Toruń z nowym biurem agenta PZU

Otwarcie profesjonalnego biura ubezpieczeniowego, to naturalny krok w rozwoju kariery. Poznajcie naszą agentkę Agnieszkę, która zdecydowała się opowiedzieć o swojej drodze do sukcesu.

Biuro pod szyldem PZU w Niepołomicach

Zapraszamy do nowej placówki agenta PZU w Niepołomicach, która mieści się w samym centrum miasta. Poznajcie jej właściciela - Marcina Gardziela.

Skalmierzyce – nowe biuro w historycznym miejscu

Poznajcie agenta, który uratował 170-letni budynek, tchnął w niego nowe życie i otworzył w nim swoją agencję PZU. Zapraszamy na rozmowę.

Nowe biuro agenta PZU w Bielawie

Połączenie dwóch branż to świetny pomysł na biznes. Zapraszamy na rozmowę z naszą agentką, która jednocześnie prowadzi agencję ubezpieczeniową i biuro nieruchomości.

Stęszew - pierwsze biuro Agent 3.0 w Obszarze Wielkopolska Południe

Podwyższenie standardu i niespodziewana zmiana lokalizacji. Jak wyglądała droga do osiągnięcia celu? Zapraszamy na rozmowę z właścicielką biura, naszą agentką Panią Anią.

Stare Bogaczowice z biurem agenta PZU

Rozwój dotychczasowego biznesu o ubezpieczenia, współpraca z branżą transportową i wreszcie własne biuro agenta. Zapraszamy na rozmowę z naszym agentem Adamem i relację z otwarcia jego placówki.

Otwarcie biura agenta w Górze

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego otwarcia nowej placówki i na rozmowę o drodze do rozwoju własnego biznesu.

Nowe biuro agenta w Starachowicach

Po niespełna dwóch latach pracy jako agent, przyszedł czas na kolejny krok w karierze. Własne biuro w standardzie 2.0 to świetny pomysł na rozwój biznesu i to w czasie pandemii!

Nowe biuro agenta PZU na warszawskiej Białołęce

Własne biuro w nowoczesnym kontenerze, to rozwiązanie szyte na miarę. Zapraszamy na rozmowę z agentem.

Wałbrzych – nowe biuro agenta PZU

Poznajcie agentkę, która otworzyła już drugie swoje biuro ubezpieczeniowe. Jest mamą, aktywną kobietą i bizneswoman! Zapraszamy na rozmowę i relację z otwarcia placówki.

Nowe biuro agenta w Sławie

Placówka w Sławie to już drugie biuro agentki. Zapraszamy na relację z otwarcia i krótką rozmowę z właścicielką.

Nowe biuro agenta PZU w Białobrzegach

To już trzecie biuro pana Jarosława! Jaki jest przepis na ten sukces? Zapraszamy na rozmowę z agentem i relację z otwarcia najnowszej lokalizacji jego agencji ubezpieczeniowej PZU.

Biuro Agent 2.0 w Plewiskach

Zapraszamy na rozmowę z agentką, która postanowiła otworzyć swoje kolejne biuro i tym samym stać się właścicielką dwóch prężnie działających placówek w standardzie 3.0 oraz 2.0.

Nowe biuro agenta we Włocławku

Pan Stanisław, to agent, który po roku współpracy z PZU zdecydował się na swoje biuro. Ważna była dla niego najwyższa jakość obsługi i warunki w jakich będzie obsługiwał swoich klientów. Własne biuro to także i lepszy wizerunek jego firmy.

Bolszewo - otwarcie nowego biura agenta

Zapraszamy na rozmowę z agentem, który otworzył swoje biuro w miejscu, gdzie wynajęcie lokalu było niemożliwe. Co zrobił, jak spełnił swoje marzenie o własnym biznesie? Zachęcamy do lektury.

Legnica - pierwsze biuro Agent 3.0 w Obszarze Dolnośląskim Południe

"Zmiana standardu z Agent 2.0 na 3.0 to naturalny proces ciągłego rozwoju agencji. Chcemy być najlepsi nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i na terenie całego kraju." Zapraszamy na rozmowę z właścicielem pierwszego w swoim obszarze biura Agent 3.0

Mamy nowe biuro Agent 2.0 w Wałbrzychu

Agent z rodzinną tradycją ubezpieczeniową, ambitny i przedsiębiorczy, postanawia otworzyć własne biuro. Zapraszamy na historię Pana Leszka, w której opowiada o swojej drodze do wymarzonego biznesu.

Agent 3.0 – biuro w Częstochowie

Odwaga, ciężka praca i wykorzystanie możliwości, które daje PZU, przekładają się na biznes. Zapraszamy na rozmowę z przedsiębiorczą agentką, która już na początku kariery ambitnie otworzyła własne biuro, a dziś osiągnęła najwyższy standard 3.0.

Nowe biuro Agent 2.0 w Zgorzelcu

Otwarcie tej placówki było spełnieniem marzeń agentki. Ta długa droga do sukcesu pokazuje, jak wytrwałym i ambitnym trzeba być w biznesie. Zapraszamy na relację z uroczystego otwarcia i rozmowę z właścicielką.

Kolejne biuro w najwyższym standardzie – Warszawa, ul. Odrowąża

Rodzinna tradycja ubezpieczeniowa, kilkanaście lat doświadczenia, duże ambicje i nieustanny głód rozwoju – to wszystko opisuje naszego agenta, który postawił na najwyższy standard w jednym ze swoich biur. Poznajcie Huberta Żyłę.

Marka osobista i obecność w internecie - spotkania Agentów 2.0

Agenci z biurem aktywnie uczestniczyli w szkoleniach na temat obecności w internecie i budowania marki osobistej w tym medium. Zapraszamy na relację.

Technologie pomocne w pracy agenta – listopadowe spotkanie Elitarnej Grupy Doradczej

Reprezentanci agentów i kierowników sprzedaży wspólnie angażują się w powstawanie nowych rozwiązań w firmie. Elitarna Grupa Doradcza tym razem spotkała się w Warszawie by rozmawiać o nowych technologiach.

Nowe biuro agenta we Wrocławiu

Kolejny etap w karierze na dziesięciolecie pracy agenta, to krok do rozwoju biznesu i otworzenie profesjonalnego biura.

Biuro agenta w Pruszkowie

Pomysł na własny biznes pod szyldem PZU wynalazł w internecie mąż agentki, która dziś wraz córką prowadzi w Pruszkowie swoje biuro. Zapraszamy na rozmowę z właścicielką.

Kolejne biuro agenta w Krakowie - Osiedle Słoneczne

Otworzyliśmy kolejne, profesjonalne biuro Agenta 2.0. Jesteśmy coraz bliżej naszych klientów teraz również na Osiedlu Słonecznym w Krakowie. Zapraszamy na relację i rozmowę z agentką.

Błonie - nowe biuro agenta

Dobrze znane miejsce i świeże podejście nowych właścicieli. Zapraszamy na wywiad z dwojgiem agentów, którzy postanowili przejąć placówkę po innym agencie.

PZU na Targach Franczyza 2019 w PKiN

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 konceptów franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Byliśmy tam ze stoiskiem PZU.

Kongres Sprzedaży PZU SA 2019

17 września podczas dorocznego Kongresu Sprzedaży, nagrodziliśmy za wyniki najlepszych agentów i pracowników PZU SA. Zapraszamy na relację z tego wyjątkowego spotkania.

Mamy 1500 powodów do dumy!

Przekroczyliśmy imponującą liczbę 1500 biur agentów wyłącznych PZU w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów.

Otworzyliśmy 1500 biur agentów PZU! Placówka o szczęśliwym numerze powstała w Górze Kalwarii

Zaszczytny numer 1500 przypadł agencji Pani Joanny Lis. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia i rozmowę z właścicielką biura.

Zanzibar 2019

W tym roku nasi najlepsi agenci odwiedzili Zanzibar. Była to główna nagroda w całorocznym konkursie „Elitarny Klub Agentów PZU SA”. Zapraszamy na relację.

Andaluzja 2019

Wyprawa agentów do Andaluzji była jedną z nagród całorocznego konkursu „Elitarny Klub Agentów PZU SA”. Zapraszamy na relację.

Agencja w najwyższym standardzie 3.0 - Zduńska Wola

Dlaczego zdecydował się zmienić standard na najwyższy? Zapraszamy na rozmowę z agentem - właścicielem pierwszego biura 3.0 w Obszarze Łódzkim.

To już piąte biuro w Zduńskiej Woli

Korzystając z doświadczenia, stawia odważne kroki w biznesie. Własne biuro to dla niej stabilność, a także komfort pracy i lepsza jakość obsługi klienta. Zapraszamy na rozmowę z agentką.

Pierwsze biuro Agent 2.0 w Turku

Nasza doświadczona agentka, po 27 latach zdecydowała się na własne biuro Agent 2.0. To pierwsza taka placówka w Turku.

Nowa Agencja 2.0 w Białej Podlaskiej

Połączenie biura rachunkowego i ubezpieczeń było dobrą decyzją. Grono dotychczasowych klientów zyskuje profesjonalną i kompleksową obsługę, a stoją za tym lata doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Zapraszamy na rozmowę z agentem.

Kolejne biuro agenta PZU we Wrocławiu

Biuro w standardzie Agent 2.0 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale także poprawia komfort pracy agenta. Zapraszamy na relację z otwarcia i ciekawą rozmowę z właścicielem.

Pierwsza agencja 2.0 w Łukowie

Zapraszamy na rozmowę z właścicielką pierwszego biura Agent 2.0 w Łukowie. Własne biuro to nie tylko niezależność, wygoda i prestiż, ale przede wszystkim poprawa jakości obsługi klientów. Na tym zależało agentce najbardziej.

Nowe biuro agenta w Warszawie, przy ul. Puławskiej

Na warszawskim Mokotowie powstało nowe biuro agenta PZU. Decyzja właściciela spowodowana była chęcią rozwoju biznesu, a także podniesienia prestiżu swojej agencji

Otworzyliśmy biuro agenta w Mysłowicach

Dotychczasowe biuro podróży połączono z ubezpieczeniami. Zwiększenie szans na dodatkowe dochody, a także gwarancja kompleksowej obsługi klientów, zmotywowały Panią Annę do otworzenia własnej agencji ubezpieczeniowej.

Pierwsze szkolenie dla OFWCA 3.0

Jednym z benefitów dla Agentów 3.0, jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników ich agencji. Zapraszamy na relację z pierwszego takiego szkolenia.

Biuro w standardzie Agent 3.0 w Białej Podlaskiej

Pan Paweł od zawsze dążył do tego by wyróżniać się na tle innych agentów. Własne biuro ubezpieczeniowe w najwyższym standardzie 3.0, wysoka jakość obsługi, świetna lokalizacja i ogromne zaangażowanie agenta, z pewnością tę przewagę zapewniają.

Nowa agencja PZU w Sanoku

Pani Kasia od zawsze chciała pracować niezależnie, na swój rachunek. Postanowiła otworzyć własne biuro agenta. Przedsiębiorczość, dobra znajomość lokalnej społeczności i działania charytatywne przy wsparciu PZU są bardzo pomocne w pracy agenta.

Nowe biuro agenta we Wrocławiu

Duże zarobki, satysfakcja z pracy i ciągły rozwój, są motorem napędowym do pracy agenta. Dzięki takiej motywacji, powstało profesjonalne biuro ubezpieczeniowe agenta PZU we Wrocławiu. Zapraszamy na rozmowę z jego właścicielem.

Kolejne biuro w standardzie Agent 3.0 w Warszawie

Maj był bardzo owocny dla Warszawy, powstała tu druga już placówka w standardzie Agent 3.0. Zmiana standardu i dołączenie do elitarnego grona agentów posiadających piękną placówkę i reprezentujących najwyższe standardy obsługi, to wielki powód do dumy.

Pierwsza agencja 3.0 w Warszawie

Zmiana standardu z 2.0 na najwyższy 3.0, to nie tylko powód do dumy, ale też świetna decyzja biznesowa. Zapraszamy na relację z otwarcia i rozmowę z właścicielką pierwszego biura Agent 3.0 w Warszawie.

Nowe biuro agenta PZU w Szczekocinach

Mimo, że jest jeszcze Agentem Adeptem, nie boi się nowych wyzwań i widzi potencjał biznesowy w posiadaniu własnego, profesjonalnego biura. Zapraszamy na relację z otwarcia nowej agencji oraz krótką rozmowę z jej właścicielem.

W Złotowie powstało nowe biuro agenta PZU

Zapraszamy na rozmowę z właścicielem nowej placówki agencyjnej - agent opowiada o profesjonalnej obsłudze i trosce o klienta.

Otwarcie nowego biura agenta PZU w Goszczynie

Wieloletnie doświadczenie na różnych szczeblach kariery w PZU, ostatecznie przyczyniło się do decyzji o własnym biznesie pod szyldem naszej firmy. Zapraszamy na rozmowę z właścicielką nowego biura w Goszczynie.

Nowe biuro w standardzie Agent 2.0 w Zamościu

Zapraszamy na rozmowę z właścicielem nowego biura agenta, który opowiada o doświadczeniu w branży finansowej, zrozumieniu potrzeb klienta i ambicjach na posiadanie własnego biznesu.

Nowa Agencja 1.0 w Pępowie

W okolicy nie było żadnego profesjonalnego biura ubezpieczeniowego, więc agentka postanowiła takie otworzyć. Idealnym rozwiązaniem dla mniejszej miejscowości, był standard Agent 1.0.

Nowe biuro w standardzie Agent 1.0 powstało w miejscowości Zielona Łąka

Od kiedy rozszerzyliśmy program Agent 2.0 o dwa dodatkowe standardy, otwieramy też biura w małych miejscowościach, zwiększając tym samym dostępność do profesjonalnych agencji PZU w całej Polsce.

Nowa placówka Agent 2.0 w Płocku

O początkach pracy, odwadze i własnym biznesie - zapraszamy na rozmowę z agentami prowadzącymi nowe biuro Agent 2.0.

Biała Podlaska - mamy kolejne biuro agenta

Otworzyliśmy nową placówkę agencyjną w standardzie Agent 2.0. Zapraszamy na relację i rozmowę z agentem.

Jaworzno - otwarcie biura Agent 2.0

Otworzyliśmy kolejne biuro w standardzie Agent 2.0. Tym razem profesjonalna agencja powstała w Jaworznie. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia i krótką rozmowę z agentami prowadzącymi biuro.

Nowe biuro agenta w Kluczborku

Połączenie dwóch działalności to świetny pomysł na sukces w biznesie. Klienci doceniają możliwości jakie daje im profesjonalne biuro pani Małgorzaty. Zapraszamy na relację.

Nowe biuro Agent 2.0 w Toruniu

Otworzyliśmy kolejne biuro agenta w Toruniu. Nowa agencja zlokalizowana jest w toruńskiej dzielnicy Rubinkowo, przy ulicy Łyskowskiego. Zapraszamy na relację.

Kolejne biuro Agent 3.0 powstało w Radomiu

Zapraszamy na relację z uroczystego otwarcia placówki agencyjnej w najwyższym standardzie 3.0.

Ogłoszenie wyników i podsumowanie realizacji strategii PZU na lata 2017 - 2020

13 marca PZU podsumowało realizację strategii na lata 2017-2020. W 2018 roku firma wdrożyła wiele zapowiedzianych rok temu rozwiązań i programów. Rozwinęła także kluczowe dla Grupy spółki jak PZU Życie i PZU Zdrowie.

PZU na targach Franczyza EXPO 2019

Byliśmy ze stoiskiem PZU na targach Franczyza EXPO 2019 na Stadionie Narodowym. Zapraszamy na relację.

Biuro agenta w Legnicy

Nowe biuro Agent 2.0 powstało w Legnicy. Świetne położenie placówki, jak również doświadczenie i świadomość biznesowa agentki wróżą sukces jej firmy.

Nowe biuro Agent 3.0 w Wieluniu

Nasza agentka otworzyła swoje trzecie biuro! Tym razem postawiła na najwyższy standard. Zapraszamy na relację z otwarcia placówki w Wieluniu.

Nowe biuro Agent 2.0 w Gnieźnie

Zapraszamy na relację z otwarcia nowego biura agenta, które z początkiem roku wystartowało w Gnieźnie.

Świnoujście - otwarcie kolejnego biura Agent 3.0

Placówkę agencyjną w najwyższym standardzie, mamy już także w Świnoujściu. Zapraszamy na relację z uroczystego otwarcia biura.

Pierwsze biuro Agent 3.0 na Mazowszu

W Piastowie otworzyliśmy jedno z pierwszych w Polsce biur w standardzie Agent 3.0. Zapraszamy na relację.

Kolejne biuro agenta w Warszawie

Nowa placówka agencyjna PZU znajduje się przy ul. Radarowej. Zapraszamy na relację i rozmowę z właścicielką.

Grupa Doradcza Agent 3.0 – Inwałd

28-29 listopada odbyło się spotkanie Grupy Doradczej Regionu Południe, która pracowała wspólnie przy projekcie „Agent 3.0”.

Otwarcie biura agenta w Wałbrzychu

Świetna lokalizacja biura, dobrze wdrożony plan rozwoju i wykorzystanie wsparcia, które oferuje PZU, to najważniejsze aspekty zastosowane przez naszego agenta przy otwarciu własnego biura. Zapraszamy na relację.

Sanok - otwarcie biura agenta

Co zadecydowało o powstaniu kolejnego biura agenta? Pozytywna energia dwóch agentek, ich różne doświadczenie i wspólny pomysł na rozwój swojego biznesu.

Sypniewo - nowe biuro agenta

Ogromne doświadczenie agenta, nowa energia młodego pokolenia, a także siła rodziny, składają się na nowe biuro w standardzie Agent 2.0. Zapraszamy na relację z otwarcia.

Otwarcie biura agenta w Będzinie

W samym sercu Będzina zyskaliśmy nowe, choć z historią – biuro w standardzie Agent 2.0

Spotkanie Elitarnej Grupy Doradczej

Raz do roku spotykamy się, by wspólnie decydować o przyszłości PZU.

Nowe biuro agenta w Toruniu

Własne biuro, to kolejny krok w rozwoju biznesu, wprowadzenie nowych standardów obsługi, a przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których agent jest dostępny w dogodnym dla nich czasie.

Wągrowiec - otwarcie biura Agent 2.0

Nową placówkę agencyjną otworzył agent, który jest z kolejnego już pokolenia w rodzinie, związanego z PZU.

Słupca - nowe biuro agenta

Siła doświadczenia, chęć rozwoju i wsłuchiwanie się w potrzeby swoich klientów, zaważyły o decyzji o otwarciu własnego biura.

Otworzyliśmy kolejne biuro we Wrocławiu

Duet, który tworzą Pani Danuta z Panią Małgorzatą, to agentki, które 5 sierpnia uroczyście zainaugurowały nowe biuro w standardzie Agent 2.0 we Wrocławiu.

Nowe biuro w Jaworze

Otworzyliśmy drugie już biuro agenta w Jaworze. Zapraszamy na relację z wydarzenia.

Otwarcie biura w Wołominie

Wieloletnie doświadczenie, zaufanie zdobyte wśród klientów i wsparcie młodego pokolenia, pozwoliły postawić pewny krok do rozwoju biznesu. Rodzinna agencja postanowiła otworzyć swoje profesjonalne biuro.

Otwarcie nowego biura we Wrześni

Doskonałe przygotowanie i dobry biznes plan to recepta na sukces w biznesie. Zapraszamy na rozmowę z Justyną i Krzysztofem, właścicielami biura we Wrześni.

PZU na Targach Franczyza w Warszawie

Stoisko PZU cieszyło się dużą popularnością. Zapraszamy do obejrzenia wideo z relacją z tego wydarzenia.

Kongres Sprzedaży PZU SA

24 września najlepsi agenci i pracownicy PZU SA odebrali nagrody za wyniki podczas dorocznego Kongresu Sprzedaży. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Kolejne biuro w Warszawie

Nowa agencja została otwarta w Warszawie, przy ul. Sterniczej.

Milówka – nowe biuro agenta

Własny biznes pod szyldem PZU to dobry pomysł. Przekonała się o tym nasza agentka Krystyna Jandy-Szczotka.

Bystrzyca Kłodzka – nowe biuro agenta

Zapraszamy na relację z otwarcia trzeciej już placówki Agent 2.0 w tym mieście.

Biuro agenta w Pszczynie

Nasza agentka otworzyła już trzecie własne biuro. Tym razem w Pszczynie. Zapraszamy na relację z otwarcia.

Gorzów Wielkopolski – nowe biuro w standardzie Agent 2.0

Relacja z uroczystego otwarcia biura naszego agenta – Lucyny Dutkowskiej.

Otwarcie biura agenta w Bytomiu

Nowe biuro w standardzie Agent 2.0 w Bytomiu. Zapraszamy na relację z oficjalnego otwarcia.

Głuszyca – otwarcie nowego biura

Własne biuro to szansa na zdobycie wielu nowych klientów, to wyższy standard i lepszy komfort pracy. Zapraszamy na relację.

Nowe biuro agenta w Koszalinie

Podążając za zmianami w branży, nowymi standardami w PZU, nasza agentka postawiła na rozwój osobisty i własny biznes.

Otwarcie biura agenta w Bytomiu

Niewątpliwą miarą sukcesu jest drugie własne biuro. Zapraszamy na relację z otwarcia placówki pani Agnieszki Dudy.

Nowe biuro agenta w Kaliszu

O własnym biznesie w branży ubezpieczeniowej rozmawiamy z Anną Wojciechowską-Miluc.

3 pokolenie z ubezpieczeniami - nowe biuro w Wieliczce

Własne biuro w Wieliczce to zwieńczenie pięknej historii, gdzie agentem PZU, jest przedstawiciel trzeciego pokolenia rodziny.

Jasło – otwarcie biura w nowej formie

Otworzyliśmy pierwsze w Polsce biuro Agenta 2.0 w formie wystandaryzowanego pawilonu handlowego. Zapraszamy na relację i rozmowę z właścicielem – agentem Wojciechem Zawiszą.

Otwarcie placówki agencyjnej - Ostrowiec Świętokrzyski

Liczni goście, hostessy z ulotkami, balony, piękny tort i poczęstunek – tak wyglądało otwarcie biura Artura Miłka. Zapraszamy na relację.

Mistrzostwa Żeglarskie Towarzystw Ubezpieczeniowych 2018

Połączyła ich praca i wspólna pasja. Poznajcie żeglarzy PZU, którzy reprezentowali nas na Mistrzostwch Żeglarskich Towarzystw Ubezpieczeniowych 2018.

Leszno - własne biuro na 25 lecie pracy agenta

Zapraszamy na rozmowę o nowych wyzwaniach, realizacji celów i standardach pracy agenta.

Nowe biuro agenta w Krośnicach

Relacja z otwarcia 85-tej placówki w Obszarze Opolskim.

Otwarcie biura agenta w Zielonej Górze

Doświadczenie, rodzinna tradycja i chęć rozwoju zaowocowały otwarciem nowego biura agenta.

10 biuro agenta PZU w Krakowie - otwarcie przy ul. Białoruskiej

Kiedy życie i praca są pełne pasji, nie brakuje motywacji do kolejnego kroku w karierze.

Krosno - nowe biuro w standardzie Agent 2.0

Otwarcie własnego biura, to kolejny krok w rozwoju zawodowym, a także troska o swoich klientów, którzy mogą być obsługiwani w komfortowych warunkach.

Biuro agenta PZU - oficjalne otwarcie placówki w Jędrzejowie

Marzenia o rozwoju własnej firmy i długie poszukiwania odpowiedniego biura, zakończyły się sukcesem. Zapraszamy na relację z otwarcia placówki Pauliny Wojarskiej.

Biuro agenta w samym sercu Kutna

Nowa placówka agencyjna w Kutnie. Świetna lokalizacja, ambitne i biznesowe podejście agenta.

Nowe biuro agenta w Chojnicach

Bardzo dobra lokalizacja biura i wieloletnie doświadczenie agenta to gotowy przepis na sukces.

Teneryfa 2018

Od 9 do 16 czerwca grupa laureatów konkursu EKA 2017 wypoczywała na Teneryfie. Zapraszamy na relację z wyjazdu.

Grupa doradcza „Agent 2.0”

PZU po raz kolejny swoje plany względem agentów konsultuje najpierw z samymi zainteresowanymi.

Wietnam 2018

Od 4 maja przez ponad tydzień grupa najlepszych agentów wyłącznych uczestniczyła w wyprawie do Wietnamu.

Regionalne Targi Franczyzy „Pomysł na firmę” w katowickim Centrum Kongresowym

Kolejna impreza z udziałem PZU prezentującego założenia programu Agent 2.0

Otwarcie biura w Kielcach

Dominik Demiańczuk - człowiek energia z wiecznie naładowanym akumulatorem. Zapraszamy do krótkiej relacji z otwarcia biura w Kielcach.

Nowa placówka w Zielonej Górze przy ul. Ułańskiej

To już druga placówka otwierana przez Klaudię Bromberek. Dowiedz się co skłoniło ją do współpracy z PZU i dlaczego rozwija biznes właśnie w taki sposób.

Wyspy Zielonego Przylądka 2017

Na środku oceanu

Sycylia 2016

Wyprawa na najbardziej znaną włoską wyspę

Japonia 2014

PZU z wizytą w Kraju Kwitnącej Wiśni