PPK – o co w tym wszystkim chodzi?

24.09.2020

1 lipca program Pracowniczych Planów Kapitałowych objął firmy zatrudniające co najmniej 20 osób. W najnowszym odcinku PZU Movie postanowiliśmy rozprawić się z tym, jak się okazało, nieskomplikowanym zagadnieniem.

Zapłacimy za promocję Twojego biura! Wyniki konkursu "Wzbudź emocje – zrób promocję!"

15.09.2020

Pieniądze na Twoją reklamę w lokalnym radiu, czy w gazecie? Wielki billboard w centrum miasta? A może hostessy z ulotkami, albo kampania w internecie? Rozstrzygnęliśmy I turę konkursu!

Laureaci siódmej edycji konkursu PZU „Jasne, że własne…biuro”

11.09.2020

Jeśli marzysz o profesjonalnym, nowocześnie urządzonym własnym biurze, zgłoś swój lokal do konkursu „Jasne, że własne…biuro” i otrzymaj wsparcie finansowane od PZU!

Własne biuro ubezpieczeniowe z PZU? Zapraszamy na Targi Franczyzowe w Warszawie!

09.09.2020

15 -17 października będzie można odwiedzić nasze stoisko w Pałacu Kultury i Nauki i dowiedzieć się więcej nt. otwarcia własnego biznesu pod skrzydłami PZU.

Grupa PZU pomoże kierowcom przy zakupie używanego auta

07.09.2020

Grupa PZU uruchamia usługę sprawdzenia stanu technicznego samochodu przed zakupem w ramach nowej marki Pomoc Non Stop. Dzięki innowacyjnej usłudze można sprawdzić stan techniczny pojazdu – i to bez wychodzenia z domu.

Wywiad Polska Times z naszym agentem: Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego?

03.09.2020

Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego PZU – dowiemy się w wywiadzie z agentem Mariuszem Pinkowskim z Wrocławia. Zapraszamy do lektury.

PZU Movie: Ubezpieczenie domków letniskowych

27.08.2020

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu edukacyjnego z cyklu PZU Movie, tym razem tematem jest: Ubezpieczenie domków letniskowych.

PPK w TFI PZU otrzymało godło Teraz Polska

24.08.2020

Już ponad 5000 pracodawców podpisało z TFI PZU umowy o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. To jeden z powodów przyznania PPK w TFI PZU godła Teraz Polska.

"Placówka przyszłości” PZU Zdrowie już otwarta!

07.08.2020

Najnowocześniejsza placówka PZU Zdrowie mieści się w Warszawie, przy ul. Chmielnej i jest wyjątkowa, zarówno pod względem wyposażenia w innowacyjny sprzęt medyczny, jak i obsługi pacjenta.

mObywatel w PZU

05.08.2020

Dzięki współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji już teraz za pomocą aplikacji mObywatel, możesz potwierdzić swoją tożsamość w naszym serwisie mojePZU.

PZU apeluje: Prowadzisz? Odłóż telefon!

27.07.2020

199 czarnych punktów - to policyjna mapa śmiertelnych wypadków na drodze podczas tegorocznych wakacji. Główni winowajcy to prędkość, brawura, młody wiek kierowcy i… smartfony. Dlatego PZU ponawia apel do Polaków: „Prowadzisz? Odłóż telefon”.

Kompletnie i kompleksowo - uniwersalizacja agentów wyłącznych

21.07.2020

Dla naszych klientów, PZU jest jedno - nie ma podziału na majątek i życie. Weszliśmy więc na wyższy poziom działalności, a jest nim kompleksowa obsługa klientów, a co za tym idzie - uniwersalizacja agentów wyłącznych.

PZU Movie - Jak obniżyć składkę w AC?

09.07.2020

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego flmiku, dzięki któremu dowiecie się jak obniżyć składkę AC przy zachowaniu szerokiego zakresu ubezpieczenia!

Bezpiecznie działamy w czasie epidemii!

18.06.2020

W trudnym dla biznesu czasie epidemii, podjęliśmy wiele starań aby wesprzeć naszych agentów w ich działalności i zapewnić bezpieczeństwo klientom. Dziś w związku z odmrażaniem gospodarki, my również wracamy do normalnej działalności.

Zasmakuj pracy w PZU

15.06.2020

Co zyskuje agent ubezpieczeniowy podpisując umowę z PZU? Poznaj przepis na sukces!

Agentka ubezpieczeniowa - idealny pomysł na pracę dla mam!

10.06.2020

Biznes w spódnicy - jak być kobietą niezależną, pracować i jednocześnie dbać o rodzinę? Nasza agentka na parentingowym blogu Flow Mummy, opowiada o swojej pracy i byciu mamą. Zapraszamy do lektury!

PZU Movie: O co chodzi z PZU GO?

09.06.2020

Sprzedaż PZU GO możliwa jest we wszystkich oddziałach PZU oraz u wielu agentów wyłącznych na terenie całej Polski. W najnowszym odcinku PZU Movie opowiemy Wam o kluczowych zagadnieniach związanych z tym innowacyjnym produktem.

Ruszamy ze sprzedażą PZU GO w całej Polsce!

02.06.2020

Od czerwca sprzedaż PZU GO, jest możliwa we wszystkich oddziałach PZU oraz u większości agentów wyłącznych w całej Polsce!

Kulisy PZU Movie – jak zdalnie nagrywamy filmy edukacyjne?

29.05.2020

Czy szkolenia w PZU mogą być równie ciekawe jak oglądanie Netflixa? Jak radzimy sobie z nagrywaniem filmów edukacyjnych podczas pracy zdalnej? Zobaczcie koniecznie!

Nowy odcinek PZU Movie: Grupówka dla fryzjera i youtubera

13.05.2020

Połączenie korzyści ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej w jednym produkcie? Zapraszamy na film o ubezpieczeniu dla mikrofirm – Z Myślą o Życiu i Zdrowiu.

PZU – Marką Godną Zaufania

30.04.2020

PZU to w opinii klientów najbardziej godna zaufania firma ubezpieczeniowa. Zwyciężył w prestiżowym rankingu miesięcznika „My Company”.

Agent PZU na Facebooku

16.04.2020

Nasi agenci mają możliwość prowadzenia profesjonalnej strony swojej agencji na Facebooku. Zawodowy fanpage może być wyróżnikiem agenta i wizytówką PZU, dlatego zadbamy o ujednolicenie takich stron i ich profesjonalizację.

PZU najlepszym ubezpieczycielem roku w prestiżowym rankingu

14.04.2020

PZU rozbił bank w MojeBankowanie! Zdobyliśmy aż 6 statuetek prestiżowego rankingu „Instytucja Roku”, m.in. jako najlepszy ubezpieczyciel, za najlepszą jakość obsługi w placówkach i kanałach zdalnych, za najlepszy projekt CSR.

mojePZU – zarabiaj pracując zdalnie!

01.04.2020

Jak bezpiecznie zawierać polisy na odległość i jakie produkty możemy sprzedawać w ten sposób?

Z myślą o bezpieczeństwie – agenci PZU w czasie epidemii

01.04.2020

Mamy super ludzi na których można liczyć, szczególnie teraz w czasach niepewności. Rozmawiamy z agentami, którzy zdecydowali się na otwarte biura i wspieranie swoich klientów w tym trudnym czasie.

Jak agent może zaopiekować się Klientami w czasie zagrożenia koronawirusem?

16.03.2020

Nie zostawiamy naszych Klientów w tym trudnym czasie. Możliwe jest wystawienie polisy online oraz kontakt telefoniczny i mailowy. Przeczytaj jak agent może zdalnie zadbać o swoich Klientów w czasie epidemiologicznego zagrożenia.

Akcja PZU: Uwaga, te informacje mogą ratować życie!

14.02.2020

Jak chodzić bezpiecznie po górach? O czym trzeba pamiętać? Jak się zachować w przypadku lawiny? Od 14-16 lutego, co tydzień swoją wiedzą będą się dzielić najbardziej doświadczeni górscy ratownicy. Zapraszamy po więcej szczegółów.

Ucz się standardów obsługi klienta oglądając filmiki i animacje!

28.01.2020

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi narzędziami szkoleniowymi. Teraz w jeszcze bardziej przystępny sposób zyskasz cenną wiedzę i użyjesz jej do rozwoju swojego biznesu.

Elitarny Klub Agentów PZU SA – atrakcyjne nagrody czekają!

21.01.2020

Ruszyła kolejna edycja konkursu: Elitarny Klub Agentów PZU SA. Jak co roku walczymy w grupach przypisowych, a nagrodą są atrakcyjne wyjazdy zagraniczne. Znamy już kierunki!

Nowoczesna opieka medyczna w PZU Zdrowie

17.01.2020

PZU Zdrowie to spółka, która w ciągu kilku lat stała się jednym z największych operatorów medycznych w Polsce – ponad 2300 placówek w niemal 600 miastach. Z produktów zdrowotnych PZU korzysta już 2,5 mln klientów. Czemu zawdzięcza tak szybki rozwój?

Opaska życia –pionierski projekt Grupy PZU

13.01.2020

PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchamia pionierski projekt „Opaska życia”. To nowa odsłona ogłoszonej w czerwcu społecznej strategii PZU #10latdluzej. To kolejna kolejną innowacja techniczną PZU, która ma wspomagać ratowanie ludzkiego życia.

Czy praca agenta PZU ma sens?

09.01.2020

Nasi agenci wzięli udział w nagraniu do kampanii "Taka praca ma sens". O swojej pracy opowiedziało nam 30 agentów! Zapraszamy na finalną wersję filmu.

Wesołych Świąt

16.12.2019

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020!

"Wolontariat to radość działania" - przyznaliśmy granty w jesiennej edycji konkursu.

28.10.2019

Zakończył się konkurs, w którym każdy pracownik i agent PZU mógł złożyć wniosek o grant na realizację projektu wolontariackiego. Jakie inicjatywy tym razem wesprze PZU?

Laureaci piątej edycji konkursu PZU „Jasne, że własne…biuro”

03.09.2019

Marzysz o profesjonalnym, nowocześnie urządzonym biurze? Zgłoś swój lokal do konkursu „Jasne, że własne…biuro” i otrzymaj wsparcie finansowane od PZU!

PZU GO z perspektywy agenta i klienta

29.08.2019

Jedno urządzenie, dwie perspektywy. Czy bardzo się od siebie różnią? O doświadczenia i wrażenia z używania PZU GO zapytaliśmy zarówno agentkę, która je sprzedaje, jak i klienta, który używa go na co dzień. Zapraszamy do lektury.

Chcesz zostać agentem? Poznaj naszych Kierowników Sprzedaży Agentów wyłącznych.

18.07.2019

Masz pytania związane z pracą na tym stanowisku? Skontaktuj się bezpośrednio z Kierownikiem, który wszystko Ci wyjaśni i przeprowadzi krok po kroku przez cały proces. Zacznij od wysłania swojego CV lub po prostu zadzwoń!

„Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko” - wszystkie dzieci w Polsce mogą bezpłatnie otrzymać ubezpieczenie w PZU

27.05.2019

Akcja ma na celu objęcie dzieci polisą NNW do końca wakacji szkolnych. Ubezpieczenie działa 24 godziny na dobę, na całym świecie! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

PZU GO dostępne dla klientów

23.05.2019

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowego wariantu PZU GO w ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze. PZU GO to sztandarowy projekt, od początku stworzony przez ekspertów PZU, który pomoże chronić ludzkie życie, zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego.

PZU zaprasza w kosmiczną podróż na impact’19

22.05.2019

PZU jest partnerem strategicznym impact’19. W trakcie wydarzenia dla gości zostanie udostępniona kosmiczna strefa networkingowa PZU. Około 6000 gości weźmie udział w wydarzeniu. Wśród nich będą przedstawiciele władz, świata nauki oraz biznesu.

Kolejny rekordowy kwartał dla Grupy PZU – wyniki za I kw. 2019 r.

17.05.2019

W pierwszym kwartale 2019 r. PZU pobiło własny rekord i wygenerowało wyższy przypis składki niż w analogicznym kwartale 2018 r. Jest to więc kolejny najlepszy kwartał w historii firmy, co według jej zarządu jest dobrym prognostykiem na cały rok.

Plan na Zdrowie dla Twoich Klientów

17.04.2019

Najlepszy plan na życie? Życie pełnią zdrowia! Dowiedz się więcej o indywidualnym ubezpieczeniu Plan na Zdrowie, specjalnie stworzonym w odpowiedzi na główne obawy związane ze zdrowiem.

PZU Movie – nowa forma utrwalania wiedzy

02.04.2019

W grudniu 2018 roku agenci i pracownicy Pionu Sprzedaży obejrzeli pierwszy odcinek PZU Movie, czyli nowego cyklu filmów edukacyjnych. Zachęcamy do oglądania!

Nowość w aplikacji Mobilny Agent PZU

01.04.2019

Do aplikacji dodaliśmy nowy moduł „Szkolenia i Quizy”. Zachęcamy do zapoznania się z informacją na ten temat.

Instytucja Roku 2018

19.03.2019

Po raz czwarty PZU zostało wyróżnione tytułem „Instytucja Roku” w kategorii jakość obsługi w placówkach oraz jakość obsługi w kanałach zdalnych.

PZU GO ratuje życie

14.02.2019

PZU GO wykryło pierwszy bardzo poważny wypadek drogowy. Centrum Alarmowe PZU natychmiast skontaktowało się z kierowcą, który był przytomny. Wezwaliśmy służby ratunkowe i zorganizowaliśmy pomoc drogową. 

Głos z pomocą

30.01.2019

Dzięki technologii można pomagać szybciej i skuteczniej. Od prawie roku złożony system analityczny PZU w połączeniu z Centrum Alarmowym pozwala docierać do poszkodowanych i oferować im wsparcie w usunięciu szkody, a także doraźną pomoc.

Spotkaj się z nami na targach Franczyza EXPO 2019

21.01.2019

Przyjdź na Stadion Narodowy w Warszawie i porozmawiaj z nami o rozpoczęciu własnego biznesu pod szyldem PZU. Otwórz biuro agenta ubezpieczeniowego.

Właściciele unikatowych pojazdów będą mogli nadal korzystać ze zniżki

04.01.2019

W PZU cenimy pasjonatów zabytkowych aut, oferujemy im zniżkę na ubezpieczenie. Sami też zaopiekowaliśmy się Cadillacem Marszałka Piłsudskiego.

Wesołych Świąt!

20.12.2018

Wszystkiego dobrego na Święta! Nie zapomnij wysłać kartki świątecznej do klientów.

Aplikacja "Samoobsługa szkody" PZU

03.12.2018

Czy wiesz, że w PZU mamy specjalną aplikację internetową „Samoobsługa szkody”? Nasi klienci już w kilku kliknięciach samodzielnie mogą obsłużyć niewielkich rozmiarów szkodę.

Darmowe szczepienia przeciw grypie – zapraszamy!

27.11.2018

Czy korzystałeś już z nowych placówek PZU Zdrowie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu lub Gdańsku? Teraz masz okazję, bo oferują one darmowe szczepienia przeciw grypie.

Promocja Polski w USA – konferencja PZU #PolandCanDoNation

17.10.2018

4 października w Nowym Jorku, z inicjatywy PZU, odbyło się jedno z największych spotkań liderów polskiej gospodarki z przedstawicielami amerykańskiego biznesu. Gościem honorowym spotkań był premier Mateusz Morawiecki.

PZU na Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018

16.10.2018

Cyfrowe Trójmorze – inicjatywa, która ma za zadanie wzmocnić strategiczną i taktyczną współpracę pomiędzy 12 państwami w celu zwalczania cyberzagrożeń i dezinformacji.

Targi Franczyza: 18-20 października, PKiN w Warszawie

09.10.2018

Własny biznes pod szyldem PZU? Spotkaj się z nami na targach w Warszawie i dowiedz się jak pomagamy otworzyć profesjonalne biuro agenta.

PZU Plan na Zdrowie - Quiz dla agentów

20.09.2018

W ramach wsparcia sprzedaży i przybliżenia nowego produktu PZU Plan na Zdrowie, przygotowaliśmy Quiz wiedzy dla agentów wyłącznych.

Akcja "Odblaski - dziecko bezpieczne na drodze"

12.09.2018

PZU rozdało 1,6 mln odblasków wszystkim dzieciom w klasach I – III szkół podstawowych! Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszych na drodze, poprzez poprawę ich widoczności.

Dyrektywa IDD – co musisz wiedzieć nt. ustawy o dystrybucji ubezpieczeń?

07.09.2018

1 października 2018 r. wchodzi w życie ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, która wdraża do polskiego systemu prawnego dyrektywę IDD. Co to oznacza dla agenta? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Laureaci lipcowego etapu konkursu PZU „Jasne, że własne… biuro”

09.08.2018

Wsparcie finansowe od PZU na otwarcie własnego biura. Poznajmy zwycięzców lipcowego konkursu!

Bezpieczne wakacje z PZU - spotkaj Niestraszki nad wodą

31.07.2018

PZU rusza do nadmorskich i mazurskich kurortów z wielką akcją promującą bezpieczeństwo podczas wakacji.

Mobilne Biura PZU Pomoc w akcji

31.07.2018

Intensywne opady deszczu spowodowały liczne szkody w całej Polsce. W teren wyruszyły Mobilne Biura PZU Pomoc. Wdrożono także uproszczenia w procesie obsługi szkód.

Nowa era biur – Agent 3.0 czas start!

19.07.2018

Rośniemy w siłę, stale podnosimy standardy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych agentów, zwiększając możliwości na otwarcie własnego biura.

Po co nam spójny wizerunek?

06.07.2018

Mniej znaczy więcej – taki kierunek wyznaczają światowe trendy w projektowaniu graficznym. Oznakowanie biur agentów PZU jest zgodne z tym nurtem.

Liderzy Przyszłości

30.04.2018

Kongres PSP – Warszawa, listopad 2017r.

Agent 2.0 sposobem na budowanie marki w terenie

26.04.2018

Biuro, to jeden ze sposobów na własny biznes z PZU. Obecnie na terenie całego kraju mamy 1305 wystandaryzowanych placówek agentów wyłącznych.

Instytucja Roku 2017

26.04.2018

Już trzeci raz z rzędu PZU otrzymał prestiżowy tytuł „Instytucja Roku”.