Żyj długo i szczęśliwie razem z PZU

22.11.2021

W PZU wiemy, że każdy żyje tak, jak mu pasuje. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz dla siebie, rodziny, swojego biznesu. Ruszyliśmy z ogólnopolską kampanią marketingową promującą ubezpieczenia na życie i zdrowie.

PZU Cyber – wirtualny atak to realne zagrożenie

25.10.2021

Sprawdź za darmo, czy Twoja firma jest narażona na zagrożenia cybernetyczne i naruszenia danych. Jak zabezpieczyć się przed skutkami cyber ataków i konsekwencjami wynikającymi z przepisów RODO?

Nowatorski system płatności za ubezpieczenia majątkowe w PZU

22.10.2021

PZU wprowadza płatność abonamentową - unikatowe rozwiązanie na rynku ubezpieczeń majątkowych. Dzięki niemu klient w łatwy sposób opłaci wszystkie swoje polisy jednym wspólnym przelewem w miesiącu, rozkładając składkę na 12 płatności rocznie.

Atrakcyjna oferta PZU Auto AC

13.10.2021

Kompleksowa ochrona samochodu i aż 28 proc. zniżki dla nowych klientów. To tylko niektóre z zalet polisy PZU Auto AC. Ubezpieczenie warto rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny.

Zostań agentem PZU i pracuj jak Ci wygodnie! Nowa kampania promująca zawód agenta

27.09.2021

Wystartowaliśmy z kampanią promującą zawód agenta ubezpieczeniowego PZU. Chcemy przybliżyć zalety tej profesji osobom poszukującym pracy, a także tym, którzy szukają pomysłu na własny biznes lub jego rozwinięcie.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży – Radosław Kamiński

23.09.2021

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży". Każdy z nich prowadzi swój zespół, do którego możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy. Tym razem przedstawiamy Radka Kamińskiego z Elbląga.

PZU ubezpieczy instalacje fotowoltaiczne Polaków

17.09.2021

Wzbogacamy ofertę ubezpieczeń majątkowych o produkt chroniący urządzenia wytwarzające energię z odnawialnych źródeł, a także zabezpieczający właścicieli instalacji fotowoltaicznych przed ryzykiem przerw lub obniżonej efektywności w produkcji prądu.

Franczyza, która się opłaca

01.09.2021

Co to jest franczyza, jak zacząć swój biznes pod szyldem znanej marki? W PZU mamy taki model biznesowy i chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli myślisz o własnym biznesie przy wsparciu znanej marki, przeczytaj koniecznie!

PZU startuje z ofertą abonamentów sportowych

31.08.2021

Z abonamentem można korzystać z oferty ponad 2700 obiektów w Polsce. PZU Sport to benefit pracowniczy dla firm zatrudniających co najmniej 10 osób, obsługiwany w całości online w aplikacji mojePZU, nie trzeba okazywać karty przy wstępie na zajęcia.

Opłaty w PPK w TFI PZU niższe nawet o 20 procent

25.08.2021

Od października opłaty za zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi w TFI PZU będą niższe nawet o 20 procent. Zapraszamy do lektury.

Rozpocznij własny biznes z PZU - Zapraszamy na Targi Franczyza EXPO

24.08.2021

Szukasz pracy? A może rozpoczniesz własny biznes pod szyldem PZU? Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Franczyza EXPO: 4 września, PGE Narodowy w Warszawie. Porozmawiajmy o możliwości otwarcia własnego biura ubezpieczeniowego.

PZU dofinansuje projekty społeczności lokalnych

20.08.2021

Rusza nowa edycja ogólnopolskiej akcji prewencyjnej Pomoc To Moc, w której można zdobyć kilkadziesiąt tysięcy dofinansowania na realizację inicjatyw poprawiających bezpieczeństwo w okolicy. Wnioski można składać do 17 września 2021 roku.

Najlepsi agenci i ich tajne składniki przepisu na sukces

02.08.2021

Przez ostatnie miesiące mieliście okazję poznać naszych wyjątkowych agentów – uczestników programu Wyłącznie dla Najlepszych. Każdy z nich ma wiele osiągnięć na swoim koncie. Jakie mieli przepisy na swój sukces? Wiele składników się powtarza!

PZU wspiera GOPR

21.07.2021

Przez kolejne trzy lata będziemy wspierać finansowo ratowników oraz Fundację GOPR, a także prowadzić wspólne działania edukacyjne i prewencyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa w górach. Współpraca PZU i GOPR trwa nieprzerwanie od 15 lat.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży – Wojciech Kotlicki

14.07.2021

Poznajcie Wojtka Kotlickiego z Wrocławia - naszego kolejnego bohatera w cyklu "Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży". Wojtek, jak każdy kierownik, prowadzi swój zespół, do którego możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy.

Wypoczywaj bez stresu – bezpieczne wakacje tylko z PZU

05.07.2021

Polisa Wojażer zapewni turystom spokój i pomoc nawet w najbardziej odległych zakątkach świata, a dobytek pozostawiony na miejscu ochroni ubezpieczenie PZU Dom. Ruszamy właśnie z kampanią marketingową ubezpieczeń domu i turystycznych.

Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?

28.06.2021

Czy chcesz wiedzieć czym zajmuje się agent ubezpieczeniowy i czy każdy może nim zostać? Zastanawiasz się jakie wymagania musi spełniać kandydat i na jakie zarobki możesz liczyć sprzedając ubezpieczenia? Odpowiedzi na te pytania poznasz w artykule.

PZU Movie – PZU Pomoc w Drodze i jego nowe warianty Truck

24.06.2021

Pauzowaliście kiedyś na dzikusie? A może udało się Wam zrobić kiedyś całą trasę na strzała? Nie? Nic nie szkodzi! Nie do końca zrozumieliście o czym mowa? Śpieszymy z wyjaśnieniami i bierzemy pod lupę PZU Pomoc w Drodze i jego nowe warianty Truck.

Dobra Drużyna PZU z Igą Świątek

21.06.2021

Ruszył pilotażowy program Dobra Drużyna PZU, promujący aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. Ambasadorką akcji jest Iga Świątek. W ramach trzyletniego programu PZU będzie wspierał finansowo szkolne i amatorskie kluby oraz drużyny sportowe.

PZU Movie – PZU Edukacja

02.06.2021

W najnowszym odcinku przyglądamy się nowemu modelowi sprzedaży ubezpieczeń szkolnych, wyjaśniamy, jak działa platforma ubestrefa.pl i dlaczego warto z niej korzystać oraz sprawdzamy, jak z rodzicami uczniów klasy 1 PKD poradziła sobie wychowawczyni.

PZU najcenniejszą polską marką finansową

31.05.2021

PZU na pierwszym miejscu wśród instytucji finansowych w XV edycji prestiżowego Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek „Rzeczpospolitej”. Wartość samej marki wyceniono na ponad 3,3 mld zł.

Promocja PZU Auto AC - nawet do 28% zniżki!

09.05.2021

Ruszyła kampania zachęcająca do zakupu ubezpieczenia AC w pakiecie z OC i NNW w PZU do 28% taniej! Wystarczy skontaktować się z naszym agentem aby wyliczyć składkę ubezpieczenia i skorzystać z promocji!

Ryzyko PRO – program prewencyjny podnoszący bezpieczeństwo w przemyśle

30.04.2021

PZU wspiera klientów w zarządzaniu ryzykiem i rozwija program Ryzyko PRO - kompleksowy system zapobiegania szkodom majątkowym dla przedsiębiorców ubezpieczających swój biznes w PZU. Tylko w fazie pilotażowej skorzystało z niego już ponad 30 dużych firm.

Wyłącznie dla Najlepszych

30.04.2021

Zapraszamy do poznania naszych najlepszych agentów. To grupa 58 wyjątkowych ludzi, którzy uzyskują wspaniałe wyniki i nieustająco udowadniają, że sukces można osiągnąć w każdych, nawet niesprzyjających warunkach.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży – Maciej Niewęgłowski

28.04.2021

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży". Każdy z nich prowadzi swój zespół, do którego możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy. Tym razem przedstawiamy Macieja Niewęgłowskiego z Podkarpacia.

Iga Świątek gra z PZU

12.04.2021

Rusza wyjątkowa kampania wizerunkowa PZU – pierwszy raz występuje w niej najsłynniejsza obecnie polska tenisistka Iga Świątek! Spot do kampanii wizerunkowej nieprzypadkowo zbiega się z prezentacją nowej strategii grupy PZU.

Energia z synergii - Sukces współpracy agentów wyłącznych z Pekao Leasing i Alior Leasing

06.04.2021

Agenci wyłączni oferują leasingi już od 2018 roku. To odpowiedź na zgłaszane i wypracowane przez nich pomysły na wzrost sprzedaży ubezpieczeń i zacieśnianie relacji z klientem. Dziś widać, że ta decyzja była słuszna, a zyskują na niej nie tylko agenci.

PZU ponownie najlepszym ubezpieczycielem roku

31.03.2021

PZU najlepszym ubezpieczycielem w Polsce. Ponownie otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł w prestiżowym rankingu „Instytucja Roku”. Zdobyliśmy również pierwsze miejsca w kategoriach najlepsza obsługa w placówce i najlepsza obsługa w kanałach zdalnych.

Rekordowy udział TFI PZU w PPK sektora finansów publicznych

31.03.2021

Około 50 proc. jednostek sektora finansów publicznych wybrało ofertę PPK w TFI PZU. To rekordowy wynik. Umowę o zarządzaniu PPK podpisało z TFI PZU jak do tej pory ponad 57 000 pracodawców. Wkrótce ruszy specjalna loteria dla uczestników PPK w TFI PZU.

Nowa Strategia Grupy PZU na lata 2021-2024

26.03.2021

Znamy już najważniejsze cele wskazane w nowej Strategii Grupy PZU na najbliższe cztery lata.

PZU Movie – PEREŁKI w PZU Auto

25.03.2021

OC na hulajnogę, AC na piętnastoletniego Passata i asysta telefoniczna dla kierowców ciężarówek? To musi być PZU AUTO! Zapraszamy na najnowszy odcinek PZU Movie.

Błyskawiczne wypłaty odszkodowania już w PZU

10.03.2021

PZU jako pierwszy ubezpieczyciel na polskim rynku testuje możliwość wypłaty odszkodowania na numer telefonu – kanałem BLIK. Klienci mogą dostać środki jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej z pracownikiem PZU lub kilka sekund po jej zakończeniu.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży – Marta Zwierzchowska

03.03.2021

Przedstawiamy kolejnego Kierownika, do którego zespołu możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy. Tym razem w naszym cyklu poznajemy bliżej Martę Zwierzchowską.

PZU w konkursie Polish National Sales Awards

12.02.2021

Silna reprezentacja PZU w konkursie sektora sprzedaży i obsługi klienta – Polish National Sales Awards! Laureatką konkursu w kategorii: Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń została Jaoanna Steifer z Obszaru Warmińsko–Mazurskiego.

PZU oficjalnym partnerem Igi Świątek

10.02.2021

PZU objął patronatem Igę Świątek – pierwszą Polkę w historii, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open. Będziemy towarzyszyć Idze w drodze na jej tenisowy szczyt przez najbliższe trzy lata.

Ponad 35 tysięcy firm i instytucji wybrało PPK w TFI PZU

04.02.2021

TFI PZU jest jednym z liderów rynku Pracowniczych Planów Kapitałowych. Umowy o zarządzanie PPK podpisało z TFI PZU ponad 35 tysięcy pracodawców.

Zostań Agentem PZU! Odkryj siebie w nowym wydaniu

21.01.2021

Ruszyła kampania promocyjno-rekrutacyjna. Popularyzujemy zawód agenta w internecie, pokazujemy jakie możliwości daje ta profesja, szczególnie w trudnych czasach, gdzie elastyczna, a jednocześnie stabilna praca są ważnymi atutem dużej marki, jaką jest PZU.

Szybka terapia dziecka za granicą z polisą PZU

20.01.2021

Leczenie nowotworów, skomplikowany zabieg kardiochirurgiczny czy konieczność przeszczepu – medycyna w Polsce bywa czasem bezradna i jedynym ratunkiem dla dziecka okazuje się terapia za granicą. W takich sytuacjach rodzice mogą liczyć na pomoc PZU.

PZU Movie – Alerty BIK z ubezpieczeniem PZU DOM

13.01.2021

W najnowszym odcinku PZU Movie omawiamy nową usługę, która pozwoli Wam spać spokojnie. Mowa oczywiście o Alertach BIK, które dostępne są w ramach ubezpieczenia PZU DOM. Zapraszamy do oglądania. Porządna dawka humoru gwarantowana!

Kampania PZU na rzecz prostego języka

05.01.2021

PZU uruchamia niekonwencjonalną kampanię „Z oficjalnym stylem precz!”, która ma promować prosty język w komunikacji z klientami. Zachęcamy do obejrzenia zabawnych materiałów video.

Spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

18.12.2020

Życzymy spokojnych Świąt i dobrego roku 2021! Zapraszamy do obejrzenia naszej świątecznej animacji.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży – Patryk Lisiak

16.12.2020

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży". Każdy z nich prowadzi swój zespół, do którego możesz dołączyć jako agent ubezpieczeniowy. Tym razem przedstawiamy Patryka Lisiaka.

W PZU jedna polisa dla całej rodziny

15.12.2020

Od grudnia oferta indywidualnych ubezpieczeń na życie i zdrowie znacząco się poszerzyła. Jedną z najważniejszych zmian jest możliwość objęcia ochroną w ramach jednej polisy małżonka lub partnera oraz dzieci.

„Chciałbyś być wszędzie” – nowa kampania wizerunkowa PZU

11.12.2020

U boku zaangażowanego i troskliwego partnera, jakim jest PZU, klienci mogą czuć się bezpiecznie, nawet w tak niepewnych czasach jak obecnie – mówimy w naszej nowej kampanii wizerunkowej. Opiera się ona obietnicy, która brzmi: „Możesz na nas polegać".

Szeroki zakres ochrony z PZU DOM

01.12.2020

Jaki zakres warto wybrać? Czy takie ubezpieczenie może chronić też na wypadek szkody wyrządzonej przez dziecko lub zwierzę? Czy możliwa jest pomoc fachowca - hydraulika, ślusarza, elektryka albo informatyka? Ruszamy z kampanią! Dowiedz się więcej.

PZU wykorzystuje sztuczną inteligencję w obsłudze szkód komunikacyjnych

30.11.2020

PZU jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wykorzystuje sztuczną inteligencję aby udoskonalić sposób oceny szkód komunikacyjnych pojazdów ubezpieczonych w Polsce.

Child Alert na platformie mojePZU

25.11.2020

PZU włącza się w policyjny system poszukiwania zaginionych dzieci Child Alert. To specjalne narzędzie do poszukiwań zaginionego dziecka, które mogło paść ofiarą przestępstwa, a jego życie i zdrowie są w niebezpieczeństwie.

Poznaj swojego Kierownika Sprzedaży - Bartek Jasica

19.11.2020

zapraszamy Was do poznania naszych Kierowników Sprzedaży, którzy prowadzą zespoły agentów w całej Polsce.

Razem dbajmy o nasze zdrowie!

16.11.2020

Zachęcamy do zdalnych form komunikacji i kontaktu z agentem. Część biur może być czasowo nieczynna lub pracować w zmienionych godzinach, dlatego zalecamy sprawdzenie aktualnej listy działających biur i kontakt z agentem przed wizytą w placówce.

PZU Movie – Indywidualne polisy na życie

22.10.2020

Woda z saturatora, kartki na żywność i ocet na półkach. Kiedyś to było! Były też „joty”, czyli ubezpieczenia indywidualne o atrakcyjnych nazwach J II, J III. Mamy nowe czasy, zmieniła się też oferta i nazwy ubezpieczeń indywidualnych.

PZU pomaga szpitalom w walce z koronawirusem

22.10.2020

PZU przekaże kolejnych 200 opasek życia szpitalom, w których leczeni są pacjenci chorzy na COVID-19. To innowacyjne na skalę światową rozwiązanie, które analizuje kluczowe parametry życiowe i alarmuje personel medyczny w przypadku zagrożenia życia.

PPK – o co w tym wszystkim chodzi?

24.09.2020

1 lipca program Pracowniczych Planów Kapitałowych objął firmy zatrudniające co najmniej 20 osób. W najnowszym odcinku PZU Movie postanowiliśmy rozprawić się z tym, jak się okazało, nieskomplikowanym zagadnieniem.

Zapłacimy za promocję Twojego biura! Wyniki konkursu "Wzbudź emocje – zrób promocję!"

15.09.2020

Pieniądze na Twoją reklamę w lokalnym radiu, czy w gazecie? Wielki billboard w centrum miasta? A może hostessy z ulotkami, albo kampania w internecie? Rozstrzygnęliśmy I turę konkursu!

Laureaci siódmej edycji konkursu PZU „Jasne, że własne…biuro”

11.09.2020

Jeśli marzysz o profesjonalnym, nowocześnie urządzonym własnym biurze, zgłoś swój lokal do konkursu „Jasne, że własne…biuro” i otrzymaj wsparcie finansowane od PZU!

Własne biuro ubezpieczeniowe z PZU? Zapraszamy na Targi Franczyzowe w Warszawie!

09.09.2020

15 -17 października będzie można odwiedzić nasze stoisko w Pałacu Kultury i Nauki i dowiedzieć się więcej nt. otwarcia własnego biznesu pod skrzydłami PZU.

Grupa PZU pomoże kierowcom przy zakupie używanego auta

07.09.2020

Grupa PZU uruchamia usługę sprawdzenia stanu technicznego samochodu przed zakupem w ramach nowej marki Pomoc Non Stop. Dzięki innowacyjnej usłudze można sprawdzić stan techniczny pojazdu – i to bez wychodzenia z domu.

Wywiad Polska Times z naszym agentem: Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego?

03.09.2020

Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego PZU – dowiemy się w wywiadzie z agentem Mariuszem Pinkowskim z Wrocławia. Zapraszamy do lektury.

PZU Movie: Ubezpieczenie domków letniskowych

27.08.2020

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu edukacyjnego z cyklu PZU Movie, tym razem tematem jest: Ubezpieczenie domków letniskowych.

PPK w TFI PZU otrzymało godło Teraz Polska

24.08.2020

Już ponad 5000 pracodawców podpisało z TFI PZU umowy o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. To jeden z powodów przyznania PPK w TFI PZU godła Teraz Polska.

"Placówka przyszłości” PZU Zdrowie już otwarta!

07.08.2020

Najnowocześniejsza placówka PZU Zdrowie mieści się w Warszawie, przy ul. Chmielnej i jest wyjątkowa, zarówno pod względem wyposażenia w innowacyjny sprzęt medyczny, jak i obsługi pacjenta.

mObywatel w PZU

05.08.2020

Dzięki współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji już teraz za pomocą aplikacji mObywatel, możesz potwierdzić swoją tożsamość w naszym serwisie mojePZU.

PZU apeluje: Prowadzisz? Odłóż telefon!

27.07.2020

199 czarnych punktów - to policyjna mapa śmiertelnych wypadków na drodze podczas tegorocznych wakacji. Główni winowajcy to prędkość, brawura, młody wiek kierowcy i… smartfony. Dlatego PZU ponawia apel do Polaków: „Prowadzisz? Odłóż telefon”.

Kompletnie i kompleksowo - uniwersalizacja agentów wyłącznych

21.07.2020

Dla naszych klientów, PZU jest jedno - nie ma podziału na majątek i życie. Weszliśmy więc na wyższy poziom działalności, a jest nim kompleksowa obsługa klientów, a co za tym idzie - uniwersalizacja agentów wyłącznych.

PZU Movie - Jak obniżyć składkę w AC?

09.07.2020

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego flmiku, dzięki któremu dowiecie się jak obniżyć składkę AC przy zachowaniu szerokiego zakresu ubezpieczenia!

Bezpiecznie działamy w czasie epidemii!

18.06.2020

W trudnym dla biznesu czasie epidemii, podjęliśmy wiele starań aby wesprzeć naszych agentów w ich działalności i zapewnić bezpieczeństwo klientom. Dziś w związku z odmrażaniem gospodarki, my również wracamy do normalnej działalności.

Zasmakuj pracy w PZU

15.06.2020

Co zyskuje agent ubezpieczeniowy podpisując umowę z PZU? Poznaj przepis na sukces!

Agentka ubezpieczeniowa - idealny pomysł na pracę dla mam!

10.06.2020

Biznes w spódnicy - jak być kobietą niezależną, pracować i jednocześnie dbać o rodzinę? Nasza agentka na parentingowym blogu Flow Mummy, opowiada o swojej pracy i byciu mamą. Zapraszamy do lektury!

PZU Movie: O co chodzi z PZU GO?

09.06.2020

Sprzedaż PZU GO możliwa jest we wszystkich oddziałach PZU oraz u wielu agentów wyłącznych na terenie całej Polski. W najnowszym odcinku PZU Movie opowiemy Wam o kluczowych zagadnieniach związanych z tym innowacyjnym produktem.

Ruszamy ze sprzedażą PZU GO w całej Polsce!

02.06.2020

Od czerwca sprzedaż PZU GO, jest możliwa we wszystkich oddziałach PZU oraz u większości agentów wyłącznych w całej Polsce!

Kulisy PZU Movie – jak zdalnie nagrywamy filmy edukacyjne?

29.05.2020

Czy szkolenia w PZU mogą być równie ciekawe jak oglądanie Netflixa? Jak radzimy sobie z nagrywaniem filmów edukacyjnych podczas pracy zdalnej? Zobaczcie koniecznie!

Nowy odcinek PZU Movie: Grupówka dla fryzjera i youtubera

13.05.2020

Połączenie korzyści ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej w jednym produkcie? Zapraszamy na film o ubezpieczeniu dla mikrofirm – Z Myślą o Życiu i Zdrowiu.

PZU – Marką Godną Zaufania

30.04.2020

PZU to w opinii klientów najbardziej godna zaufania firma ubezpieczeniowa. Zwyciężył w prestiżowym rankingu miesięcznika „My Company”.

Agent PZU na Facebooku

16.04.2020

Nasi agenci mają możliwość prowadzenia profesjonalnej strony swojej agencji na Facebooku. Zawodowy fanpage może być wyróżnikiem agenta i wizytówką PZU, dlatego zadbamy o ujednolicenie takich stron i ich profesjonalizację.

PZU najlepszym ubezpieczycielem roku w prestiżowym rankingu

14.04.2020

PZU rozbił bank w MojeBankowanie! Zdobyliśmy aż 6 statuetek prestiżowego rankingu „Instytucja Roku”, m.in. jako najlepszy ubezpieczyciel, za najlepszą jakość obsługi w placówkach i kanałach zdalnych, za najlepszy projekt CSR.

mojePZU – zarabiaj pracując zdalnie!

01.04.2020

Jak bezpiecznie zawierać polisy na odległość i jakie produkty możemy sprzedawać w ten sposób?

Z myślą o bezpieczeństwie – agenci PZU w czasie epidemii

01.04.2020

Mamy super ludzi na których można liczyć, szczególnie teraz w czasach niepewności. Rozmawiamy z agentami, którzy zdecydowali się na otwarte biura i wspieranie swoich klientów w tym trudnym czasie.

Jak agent może zaopiekować się Klientami w czasie zagrożenia koronawirusem?

16.03.2020

Nie zostawiamy naszych Klientów w tym trudnym czasie. Możliwe jest wystawienie polisy online oraz kontakt telefoniczny i mailowy. Przeczytaj jak agent może zdalnie zadbać o swoich Klientów w czasie epidemiologicznego zagrożenia.

Akcja PZU: Uwaga, te informacje mogą ratować życie!

14.02.2020

Jak chodzić bezpiecznie po górach? O czym trzeba pamiętać? Jak się zachować w przypadku lawiny? Od 14-16 lutego, co tydzień swoją wiedzą będą się dzielić najbardziej doświadczeni górscy ratownicy. Zapraszamy po więcej szczegółów.

Ucz się standardów obsługi klienta oglądając filmiki i animacje!

28.01.2020

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi narzędziami szkoleniowymi. Teraz w jeszcze bardziej przystępny sposób zyskasz cenną wiedzę i użyjesz jej do rozwoju swojego biznesu.

Elitarny Klub Agentów PZU SA – atrakcyjne nagrody czekają!

21.01.2020

Ruszyła kolejna edycja konkursu: Elitarny Klub Agentów PZU SA. Jak co roku walczymy w grupach przypisowych, a nagrodą są atrakcyjne wyjazdy zagraniczne. Znamy już kierunki!

Nowoczesna opieka medyczna w PZU Zdrowie

17.01.2020

PZU Zdrowie to spółka, która w ciągu kilku lat stała się jednym z największych operatorów medycznych w Polsce – ponad 2300 placówek w niemal 600 miastach. Z produktów zdrowotnych PZU korzysta już 2,5 mln klientów. Czemu zawdzięcza tak szybki rozwój?

Opaska życia –pionierski projekt Grupy PZU

13.01.2020

PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchamia pionierski projekt „Opaska życia”. To nowa odsłona ogłoszonej w czerwcu społecznej strategii PZU #10latdluzej. To kolejna kolejną innowacja techniczną PZU, która ma wspomagać ratowanie ludzkiego życia.

Czy praca agenta PZU ma sens?

09.01.2020

Nasi agenci wzięli udział w nagraniu do kampanii "Taka praca ma sens". O swojej pracy opowiedziało nam 30 agentów! Zapraszamy na finalną wersję filmu.

Wesołych Świąt

16.12.2019

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020!

"Wolontariat to radość działania" - przyznaliśmy granty w jesiennej edycji konkursu.

28.10.2019

Zakończył się konkurs, w którym każdy pracownik i agent PZU mógł złożyć wniosek o grant na realizację projektu wolontariackiego. Jakie inicjatywy tym razem wesprze PZU?

Laureaci piątej edycji konkursu PZU „Jasne, że własne…biuro”

03.09.2019

Marzysz o profesjonalnym, nowocześnie urządzonym biurze? Zgłoś swój lokal do konkursu „Jasne, że własne…biuro” i otrzymaj wsparcie finansowane od PZU!

PZU GO z perspektywy agenta i klienta

29.08.2019

Jedno urządzenie, dwie perspektywy. Czy bardzo się od siebie różnią? O doświadczenia i wrażenia z używania PZU GO zapytaliśmy zarówno agentkę, która je sprzedaje, jak i klienta, który używa go na co dzień. Zapraszamy do lektury.

Chcesz zostać agentem? Poznaj naszych Kierowników Sprzedaży Agentów wyłącznych.

18.07.2019

Masz pytania związane z pracą na tym stanowisku? Skontaktuj się bezpośrednio z Kierownikiem, który wszystko Ci wyjaśni i przeprowadzi krok po kroku przez cały proces. Zacznij od wysłania swojego CV lub po prostu zadzwoń!

„Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko” - wszystkie dzieci w Polsce mogą bezpłatnie otrzymać ubezpieczenie w PZU

27.05.2019

Akcja ma na celu objęcie dzieci polisą NNW do końca wakacji szkolnych. Ubezpieczenie działa 24 godziny na dobę, na całym świecie! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

PZU GO dostępne dla klientów

23.05.2019

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowego wariantu PZU GO w ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze. PZU GO to sztandarowy projekt, od początku stworzony przez ekspertów PZU, który pomoże chronić ludzkie życie, zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego.

PZU zaprasza w kosmiczną podróż na impact’19

22.05.2019

PZU jest partnerem strategicznym impact’19. W trakcie wydarzenia dla gości zostanie udostępniona kosmiczna strefa networkingowa PZU. Około 6000 gości weźmie udział w wydarzeniu. Wśród nich będą przedstawiciele władz, świata nauki oraz biznesu.

Kolejny rekordowy kwartał dla Grupy PZU – wyniki za I kw. 2019 r.

17.05.2019

W pierwszym kwartale 2019 r. PZU pobiło własny rekord i wygenerowało wyższy przypis składki niż w analogicznym kwartale 2018 r. Jest to więc kolejny najlepszy kwartał w historii firmy, co według jej zarządu jest dobrym prognostykiem na cały rok.

Plan na Zdrowie dla Twoich Klientów

17.04.2019

Najlepszy plan na życie? Życie pełnią zdrowia! Dowiedz się więcej o indywidualnym ubezpieczeniu Plan na Zdrowie, specjalnie stworzonym w odpowiedzi na główne obawy związane ze zdrowiem.

PZU Movie – nowa forma utrwalania wiedzy

02.04.2019

W grudniu 2018 roku agenci i pracownicy Pionu Sprzedaży obejrzeli pierwszy odcinek PZU Movie, czyli nowego cyklu filmów edukacyjnych. Zachęcamy do oglądania!

Nowość w aplikacji Mobilny Agent PZU

01.04.2019

Do aplikacji dodaliśmy nowy moduł „Szkolenia i Quizy”. Zachęcamy do zapoznania się z informacją na ten temat.

Instytucja Roku 2018

19.03.2019

Po raz czwarty PZU zostało wyróżnione tytułem „Instytucja Roku” w kategorii jakość obsługi w placówkach oraz jakość obsługi w kanałach zdalnych.

PZU GO ratuje życie

14.02.2019

PZU GO wykryło pierwszy bardzo poważny wypadek drogowy. Centrum Alarmowe PZU natychmiast skontaktowało się z kierowcą, który był przytomny. Wezwaliśmy służby ratunkowe i zorganizowaliśmy pomoc drogową. 

Głos z pomocą

30.01.2019

Dzięki technologii można pomagać szybciej i skuteczniej. Od prawie roku złożony system analityczny PZU w połączeniu z Centrum Alarmowym pozwala docierać do poszkodowanych i oferować im wsparcie w usunięciu szkody, a także doraźną pomoc.

Spotkaj się z nami na targach Franczyza EXPO 2019

21.01.2019

Przyjdź na Stadion Narodowy w Warszawie i porozmawiaj z nami o rozpoczęciu własnego biznesu pod szyldem PZU. Otwórz biuro agenta ubezpieczeniowego.

Właściciele unikatowych pojazdów będą mogli nadal korzystać ze zniżki

04.01.2019

W PZU cenimy pasjonatów zabytkowych aut, oferujemy im zniżkę na ubezpieczenie. Sami też zaopiekowaliśmy się Cadillacem Marszałka Piłsudskiego.

Wesołych Świąt!

20.12.2018

Wszystkiego dobrego na Święta! Nie zapomnij wysłać kartki świątecznej do klientów.

Aplikacja "Samoobsługa szkody" PZU

03.12.2018

Czy wiesz, że w PZU mamy specjalną aplikację internetową „Samoobsługa szkody”? Nasi klienci już w kilku kliknięciach samodzielnie mogą obsłużyć niewielkich rozmiarów szkodę.

Darmowe szczepienia przeciw grypie – zapraszamy!

27.11.2018

Czy korzystałeś już z nowych placówek PZU Zdrowie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu lub Gdańsku? Teraz masz okazję, bo oferują one darmowe szczepienia przeciw grypie.

Promocja Polski w USA – konferencja PZU #PolandCanDoNation

17.10.2018

4 października w Nowym Jorku, z inicjatywy PZU, odbyło się jedno z największych spotkań liderów polskiej gospodarki z przedstawicielami amerykańskiego biznesu. Gościem honorowym spotkań był premier Mateusz Morawiecki.

PZU na Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018

16.10.2018

Cyfrowe Trójmorze – inicjatywa, która ma za zadanie wzmocnić strategiczną i taktyczną współpracę pomiędzy 12 państwami w celu zwalczania cyberzagrożeń i dezinformacji.

Targi Franczyza: 18-20 października, PKiN w Warszawie

09.10.2018

Własny biznes pod szyldem PZU? Spotkaj się z nami na targach w Warszawie i dowiedz się jak pomagamy otworzyć profesjonalne biuro agenta.

PZU Plan na Zdrowie - Quiz dla agentów

20.09.2018

W ramach wsparcia sprzedaży i przybliżenia nowego produktu PZU Plan na Zdrowie, przygotowaliśmy Quiz wiedzy dla agentów wyłącznych.

Akcja "Odblaski - dziecko bezpieczne na drodze"

12.09.2018

PZU rozdało 1,6 mln odblasków wszystkim dzieciom w klasach I – III szkół podstawowych! Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszych na drodze, poprzez poprawę ich widoczności.

Dyrektywa IDD – co musisz wiedzieć nt. ustawy o dystrybucji ubezpieczeń?

07.09.2018

1 października 2018 r. wchodzi w życie ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, która wdraża do polskiego systemu prawnego dyrektywę IDD. Co to oznacza dla agenta? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Laureaci lipcowego etapu konkursu PZU „Jasne, że własne… biuro”

09.08.2018

Wsparcie finansowe od PZU na otwarcie własnego biura. Poznajmy zwycięzców lipcowego konkursu!

Bezpieczne wakacje z PZU - spotkaj Niestraszki nad wodą

31.07.2018

PZU rusza do nadmorskich i mazurskich kurortów z wielką akcją promującą bezpieczeństwo podczas wakacji.

Mobilne Biura PZU Pomoc w akcji

31.07.2018

Intensywne opady deszczu spowodowały liczne szkody w całej Polsce. W teren wyruszyły Mobilne Biura PZU Pomoc. Wdrożono także uproszczenia w procesie obsługi szkód.

Nowa era biur – Agent 3.0 czas start!

19.07.2018

Rośniemy w siłę, stale podnosimy standardy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych agentów, zwiększając możliwości na otwarcie własnego biura.

Po co nam spójny wizerunek?

06.07.2018

Mniej znaczy więcej – taki kierunek wyznaczają światowe trendy w projektowaniu graficznym. Oznakowanie biur agentów PZU jest zgodne z tym nurtem.

Liderzy Przyszłości

30.04.2018

Kongres PSP – Warszawa, listopad 2017r.

Agent 2.0 sposobem na budowanie marki w terenie

26.04.2018

Biuro, to jeden ze sposobów na własny biznes z PZU. Obecnie na terenie całego kraju mamy 1305 wystandaryzowanych placówek agentów wyłącznych.

Instytucja Roku 2017

26.04.2018

Już trzeci raz z rzędu PZU otrzymał prestiżowy tytuł „Instytucja Roku”.